„Kate atrodo tokia liekna“: paviešintoje anksčiau neregėtoje princesės Catherine nuotraukoje gerbėjai negali jos atpažinti

Karališkosios šeimos gerbėjai pašėlo iš jaudulio ir smalsumo, kai pasirodė niekur anksčiau neregėta Velso princo ir princesės nuotrauka. Nuotrauka paskatino diskusijas apie tai, ar ji yra tikra, ir sukėlė audrą komentarų apie princesę Catherine.

2024 m. balandžio 27 d. Duffryn Mawr Country House, nakvynės ir pusryčių vieta Velse, sukėlė karališkųjų gerbėjų ažiotažą socialiniuose tinkluose. Jie pasidalijo dar nematyta nuotrauka, kurioje Velso princas ir princesė Kate ir Williamas pozuoja su nakvynės namų darbuotojais. Antraštė atskleidė, kad karališkoji pora ten apsistojo nakčiai lygiai prieš metus.


„Praėjo 1 metai nuo tada, kai mes pasveikinome Williamą ir Kate, Velso princą ir princesę Duffryn Mawr Country House. Jie pasirodė tokie malonūs ir draugiški, mums buvo malonu, kad jie čia liko nakvoti“, - komandos nariai parašė įrašą.


Viešnagės metu princas ir princesė dalyvavo vietinėje veikloje ir lankėsi Dowlais regbio klube, susitikime su bendruomenės nariais. Vietiniai mėgavosi pica iš „Little Dragon Pizza Van“. Picerijos savininkas Peteris Morrisas prisiminė, kaip Kate paklausė, ar jie patys gamina tešlą ir pasidalijo, kad jai ir jos vaikams patinka gaminti patiems.„Kate atrodo tokia liekna“: paviešintoje anksčiau neregėtoje princesės Catherine nuotraukoje gerbėjai negali jos atpažinti
„Kate atrodo tokia liekna“: paviešintoje anksčiau neregėtoje princesės Catherine nuotraukoje gerbėjai negali jos atpažinti
Socialinio tinklo nuotr.Nuotraukoje pavaizduoti žavūs karališkieji asmenys, dėvintys tuos pačius drabužius, kuriuos dėvėjo per vizitą Aberfane 2023 m. balandžio 28 d., o tai rodo, kad jie pozavo nuotraukai išvykimo rytą.


Vienas leidinys feisbuke pasidalijo nakvynės ir pusryčių nuotrauka, o gerbėjai nebuvo įsitikinę, kad tai princesė Catherine. Vienas žmogus pakomentavo: „Tai neatrodo kaip Kate“, o kitas paklausė: „Ar tai Kate?


Tuo tarpu kažkas, pamatęs nuotrauką „Facebook“, manė, kad tai Velso princesė, bet susirūpino ir pasakė: „Kate atrodo tokia liekna“. Kitas rašė: „Kažkodėl tai nepanašu į Kate, bet kuriuo atveju ne man“.


Tačiau buvo ir optimistiškesnių komentarų. Vienas gerbėjas rašė: „Negaliu sulaukti, kol pamatysime ją vėl viešumoje. Aš tiesiog ją labai myliu. Būsima visų karalienių karaliene“.


Princesės Catherine pranešimas apie vėžį visus sugniuždė.


Primename, kad Velso princesė Catherine paskelbė, kad serga vėžiu ir jai pradėta taikyti chemoterapija. Ji paprašė „laiko, erdvės ir privatumo“, kol baigs gydymą.


Velso princesė, plačiai žinoma kaip Kate, sakė, kad po sėkmingos pilvo operacijos sausį aptiktas vėžys sukėlė „didžiulį šoką“, tačiau ji „laikosi gerai ir stiprėja kiekvieną dieną“.


K. Middleton savo socialinėje medijoje pati pranešė apie ligą:
Kate Middleton
Kate Middleton
Socialinio tinklo nuotr.„Sausio mėn. Londone man buvo atlikta didelė pilvo operacija ir tuo metu buvo manoma, kad mano būklė nėra vėžinė. Operacija buvo sėkminga. Tačiau po operacijos atlikus tyrimus buvo nustatytas vėžys. Mano medikų komanda man patarė atlikti profilaktinį chemoterapijos kursą ir šiuo metu esu pradiniame šio gydymo etape“, – teigė Velso princesė.


Velso princesė Kate Middleton jau kurį laiką buvo dingusi iš viešumos. Po jai atliktos pilvo operacijos pasklido įvairios kalbos apie jos sveikatą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis