Žinomos Lietuvos poros, 2024 - aisiais spėjusios pasukti skirtingais keliais

Nors skyrybos dažnu atveju sufleruoja sudėtingą etapą, neretai tai reiškia naują, švarų puslapį dviejų žmonių gyvenime. Kartais sprendimas pasukti skirtingais keliais yra neišvengiamas ir gali vėliau atnešti dar geresnių potyrių.

2024 - ieji jau pusiaukelėje ir prabėgęs metas atnešė keletą žinių apie žinomų Lietuvos žmonių skyrybas. Kurie žinomi žmonės spėjo šiais metais pasukti skirtingais keliais?


Stanislavo Stavickio-Stano ir žmonos Indrės skyrybos


Šių metų sausį buvo pranešta, kad oficialiai nutraukta Stano ir jo žmonos Indrės santuoka. Dar 2023 m. rugpjūtį buvo paskelbta, kad atlikėjas, prodiuseris Stanislavas Stavickis-Stano pranešė, kad skiriasi su žmona Indre. Tai - jau antrosios poros skyrybos. Apie antras skyrybas su žmona žinomas vyras pranešė feisbuke. „Aš ir Indrė skiriamės. Kaip jūs ten sakote tokiais atvejais: „Šiandien labai liūdna diena mūsų gyvenime“. „Mudu nusprendėme pasukti skirtingais keliais“. „Esu dėkingas už kiekvieną kartu praleistą akimirką“. „Gražiausią, ką sukūrėme kartu – mūsų trys nuostabūs vaikai“. Bet bus kitokie žodžiai: šiandien nuostabiausia diena mūsų gyvenime! Nebereikia atsakinėti į kvailus klausimus – „Kodėl pusę metų jau negyvenat kartu“. Ir dar galiu kabinti dvigubai jaunesnes merginas. Delfinų laikais tai buvo neįmanoma. Mudu negalėjome pasukti skirtingais keliais, nes visą laiką važiavome bekele. Automobilio vairuotojas ir keleivis buvo užrištomis akimis ir ne visai blaivūs, o atsimerkus paaiškėjo, kad ir automobilis ne automobilis, o žoliapjovė. Esu dėkingas už kiekvieną kartu praleistą akimirką ir noriu padėką išreikšti gyvo klasiko žodžiais – „Ačiū tau už tavo meilę, ačiū tau, kad tu esi, aš žinau dabar troškimai išsipildys man visi“.Stano
Stano
Svetlanos Bolnienės


Gedvydo Vainausko ir Liuminatos Vainauskienės skyrybos


Kovo pradžioje buvo pranešta, kad skirtingais keliais pasuko Lietuvos žurnalistas, leidybos bendrovės UAB „Lietuvos rytas“ veiklos plėtotojas Gedvydas Vainauskas ir žurnalo „Stilius“ buvusi vyr. redaktorė Liuminata Vainauskienė. Šią žinią lrytas.lt patvirtino pati L. Vainauskienė. Ji teigė, kad skyrybos įvyko bendru sutarimu. Teismo duomenimis, jų santuoka nutraukta vasario 12 d. 


Liuminata Vainauskienė
Liuminata Vainauskienė
ELTA / M. Ambrazo nuotr.


Donato Montvydo ir Veronikos Montvydienės skyrybos 


Vasario mėnesį buvo paskelbta, kad atlikėjas Donatas Montvydas skiriasi su žmona Veronika Montvydiene. Apie tai žinomas vyras pranešė socialiniame tinkle „Facebook“. „Esu priėmęs sprendimą nekalbėti viešai apie savo asmeninį gyvenimą, bet pastaruoju metu jaučiu, kad tai suteikia per daug vietos kalboms, kurios žeidžia mane ir mano šeimą.


Pasirinkau likti viešu asmeniu dėl meilės muzikai ir kūrybai, niekada nesiekiau dirbtinai sukurto dėmesio ar populiarumo. Šia žinute dalinuosi ne tam, kad žmonės atkreiptų dėmesį į mano talentą, pasiekimus ar vertybes, bet visų pirma, norėdamas apsaugoti ir nuraminti savo artimuosius. Šiuo metu aš ir mano žmona Veronika esame skyrybų procese, tačiau kartu sukūrę tiek daug – šeima mes būsime visą gyvenimą. Ši moteris yra mano nuostabiausių pasaulyje vaikų mama, mano daugumos didžiausių gyvenimo įvykių palaikytoja, mano antra pusė, su kuria ir toliau palaikome draugišką, mylintį santykį, o už galimybę pajausti šiuos tikrus dalykus būsiu dėkingas visą gyvenimą.Donatas Montvydas su žmona Veronika
Donatas Montvydas su žmona Veronika
DELFIGerbiančių mane ir mano šeimą, prašau nespekuliuoti bei neieškoti priežasčių. Visi gandai, kuriuos esu girdėjęs, tik patvirtina, kodėl šių dienų pasaulis yra toks nesaugus, paviršutiniškas ir neatsakingas. Matyt, ši žinutė taip pat daug nepakeis, bet iš pagarbos sau negaliu likti tik stebėtojo pozicijoje.


Palaikau LGBT bendruomenę, kaip ir jai priklausantį savo draugų ratą, tačiau aš pats visada buvau ir esu tikras dėl savo orientacijos. Niekada neturėjau potraukio ar santykių su vyrais. Buvau ir liksiu ištikimas moterims. Būtent tokį save pažįstu ir jaučiu.


Neturiu jokio pagrindo teisintis ar dalintis šia informacija, nes tai yra kiekvieno žmogaus asmeninis reikalas – nepaisant to, norėjau tam padėti tašką.


Ši žinutė skirta tik tiems, kam aktualu. Ačiū, kad gerbiate mūsų privatumą. Daugiau komentarų šiomis temomis nebus“, - socialiniame tinkle rašė D.Montvydas.


D.Montvydas ir V.Montvydienė susituokė 2013-ųjų rugsėjį. Pora augina du vaikus – dukrą ir sūnų.


Lauros Mazalienės ir Šarūno Mazalo skyrybos


Kovo mėnesį buvo pranešta, kad skiriasi nuomonės formuotoja Laura Mazalienė ir sporto laidų vedėjas, žurnalistas Šarūnas Mazalas. Žinią apie skyrybas sutuoktiniai pranešė „Instagram“ kanale .


„Nei vienas netikėjome, kad ateis tokia diena, kai stabtelsime ir paleisime vienas kito rankas ir širdį. Daug gražių kelių pramynėme kartu, daug pasaulio atspalvių parodėme vienas kitam, o šiandien su didžiule padėka vienas kitą palydime skirtingomis kryptimis.


Savo bendrą knygą parašėme beprotiškai gražią. Daug smagių istorijų lydės mus per gyvenimą, o gražiausi knygos skyriai pavadinimais DEIMILĖ, AURĖJA ir MATIJUS – visada bus mūsų mylimiausi. Dėl jų mes visada būsime kartu. Esame labai dėkingi šeimai, draugams, bičiuliams, psichologams, pedagogams, kurie visada buvo, yra ir bus šalia.

Nenustokite tikėti meile ir žmonėmis!“, – rašoma įraše.Šarūnas ir Laura Mazalai
Šarūnas ir Laura Mazalai
Organizatorių archyvas


Militos Daikerytės ir Justo Sliževskio skyrybos


Balandžio mėnesį buvo paskelbta, kad vizažo meistrė Milita Daikerytė pasuko skirtingais keliais su mylimuoju Justu Sliževskiu. Žinoma moteris apie asmeninius pokyčius paskelbė instagrame.


„Kadangi dalinuosi su jumis savo kasdienybe, kai kurių dalykų neįmanoma nuslėpti. Gaunu jūsų žinutes ir net stebina, kaip svetimi žmonės liūdi dėl kito. Kol kas, užbaigiant šią temą (jos net nepradėjus), galėčiau kelti daug dramos ir ašarų. Supratau, kad visgi, nu fotkiniesi, kai verki – susirašinėjant su artima drauge arba mama, sese, bet kaip man ir įprasta, nesiplėsiu asmeniniais išgyvenimais, nes tų skausmingų patirčių buvo ne viena ir ne dvi. Ir visas praėjau vienu ar kitu būdu be to.Milita Daikerytė su širdies draugu Justu
Milita Daikerytė su širdies draugu Justu
Žygimantas GedvilaO kažkada, jei būsiu pasiruošusi pakalbėti ir galbūt kažkam padėti ir įkvėpti, tai ir padarysiu. Ašaros, kurios slepiasi po akiniais, beveik baigėsi ir judame toliau“, – instagramo istorijose rašė ji.


Pora išsiskyrė po dvejų metų draugystės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis