Po kalbų apie J. Lopez ir B. Affleck skyrybas, moteris ant raudonojo kilimo pasirodė su kitu vyru

Sklindant kalboms apie Holivudo aktorės, atlikėjos Jennifer Lopez ir aktoriaus Ben Affleck skyrybas, žinoma moteris vakar ant raudonojo kilimo pasirodė su kitu vyru.

Šis vyras - vaidybinio filmo Atlas, kuriame vaidino J. Lopez, režisierius Brad Peyton. Ir nors tai ne pirmas kartas, kuomet jiedu pastebimo drauge (yra ne tik kolegos, bet ir geri draugai), Holivude kaipmat pradėjo sklisti kalbos apie tariamą jų ryšį.


Vis tik J. Lopez atstovai spaudai paneigė gandus ir patvirtino, kad jų santykiai - griežtai tik dalykiniai.


Brad Peyton, Jennifer Lopez
Brad Peyton, Jennifer Lopez
Vida Press


Tai, kad J. Lopez ir B. Affleck išgyvena santykių krizę, akivaizdu. Daugelyje filmo premjerų ir viešuose renginiuose pastaruoju metu žinoma moteris pasirodydavo su savo vyru. Tai kone pirmas kartas jų vedybiniame gyvenime, kuomet J. Lopez ant raudonojo kilimo pasirodo viena.


Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Vida Press


J. Lopez ir B. Affleck susituokė 2022 - ųjų vasarą .J. Lopez patvirtino jų vestuves Las Vegase socialinės medijos paskyroje pasidalindama nuotrauka su vestuviniu žiedu ir prierašu: ponia Jennifer Lynn Affleck. „Praėjusią naktį skridome į Las Vegasą, stovėjome eilėje dėl licencijos su dar keturiomis poromis, kurios visos leidosi į tą pačią kelionę į pasaulio vestuvių sostinę“, – rašė Jennifer. „Iki vidurnakčio spėjome patekti į mažą baltą vestuvių koplyčią. Tuomet nusifotografavome su rožiniu Cadillac kabrioletu“, – rašė garsi aktorė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis