Kada Angeliną Jolie vėl išvysime didžiajame ekrane?

Galima teigti, kad A. Jolie jau gimė tapti aktore, nes jos tėvas Jonas Voightas yra Holivudo aktorius, vaidinęs tokiuose filmuose kaip „Gunsmoke“, „Anaconda“. Nuo pat savo kūdikystės Angelina buvo apsupta įžymybių ir ant raudonojo kilimo rodėsi kartu su savo tėvu.

Būdama 16 metų ji nusprendė tapti aktore. Karjeros pradžioje ji stengėsi atkreipti į save dėmesį dėl savo neįprasto, išsiskiriančio iš kitų elgesio ir gyvenimo būdo, kol galiausiai tapo viena žinomiausių ir geriausiai apmokamų Holivudo aktorių. Tačiau šiuo metu Angelina beveik nevaidina. Ką ji veikia ir ar ketina sugrįžti į didžiuosius ekranus?


Karjeros pradžia


Nors gali atrodyti, kad visi Angelinos pasiekimai ir pastangos tapti tuo, kuo ji yra dabar, gali būti sumenkinti dėl to, kad jos tėvas yra Holivudo aktorius, tačiau tai jai tikrai nepalengvino kelio. Iš pradžių A. Jolie rodėsi muzikiniuose vaizdo klipuose, tokiuose kaip Lenny Kravits „Stand by My Woman“ ir Meat Loaf „Rock and Roll Dreams Come Through“.


Garsesni jos karjeros pradžioje vaidmenys ir filmai: supermodelio Gia Carangi personažas filme „Gia“, kartu su aktore Winona Ryder atliktas vaidmuo filme „Girl, Interrupted“ ir, be abejonės, garsus, pagal žaidimą sukurtas filmas „Tomb Raider“, kuriame A. Jolie įkūnijo nuostabiąją Larą Croft. Vėliau ji suvaidino tokiuose garsiuose filmuose, kaip „Dingti per 60 sekundžių“, „Didžioji nuodėmė“, „Ponas ir ponia Smitai“ ir pasakoje „Maleficent“.


Aktorė taip pat įgarsino ir kelis animacinių filmukų veikėjus: Tigrę filmukyje „Kung Fu Panda“ ir Lolą filmukyje „Shark Tale“.


Angelina yra aukščiausio meistriškumo aktorė – visai nesvarbu, ar ji atlieka pagrindinį vaidmenį, ar antraplanį – personažą ji įkūnija tobulai. Būtent dėl šios priežasties ji ir yra viena geriausiai apmokamų aktorių.


Paskutinis filmas, kuriame vaidino A. Jolie, išleistas 2021 m.


Vaidinti „Marvel“ filmuose yra prestižas, o A. Jolie yra viena iš elitinių aktorių, kuriai teko garbė vaidinti „Marvel“ sukurtame filme „Eternals“. Šis filmas ir buvo paskutinis, kuriame Jolie vaidino. Jame ji įkūnijo Thena (genetiškai modifikuotos būtybės) personažą.


Humanitarinė veikla


Angelina žinoma ne tik dėl savo meistriškos vaidybos, bet ir dėl humanitarinio darbo. Ji aukoja dideles pinigų sumas labdaros organizacijoms, taip pat buvo Jungtinių Tautų pabėgėlių reikalų komisaro ambasadorė (ja ji buvo nuo 2012 iki 2022 m.). Aktorė aktyviai kovoja prieš seksualinį smurtą ir kitus žiaurumus.


Kada vėl išvysime A. Jolie?


Nors aktorė užsiėmusi humanitarine veikla, tačiau jos gerbėjai gali nepergyventi, labia greitai, dar šiais metais, jos balsą išgirsime animaciniame filmukyje „Kung Fu Panda 4“, o ją pačią išvysime „Maleficent 3”.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis