Pasidairykime: žinomos Lietuvos moterys, 2023 m. tapusios mamomis

Šiais metais Lietuvoje gimė nemažai žinomų Lietuvos moterų pirmagimių. Pasižvalgėme, kokios garsios moterys 2023 m. tapo mamomis.

Solveiga Mykolaitytė


Sausio mėnesį buvo pranešta, kad modelis Solveiga Mykolaitytė tapo mama. Moteris kartu su sužadėtiniu kikboksininku Mantu Rimdeika susilaukė bendros atžalos. Jiems gimė sūnus, kurį pavadino Matu.


S. Mykolaitytė
S. Mykolaitytė
Asmeninio albumo nuotr.


Paulina Galkontaitė


Vasario mėnesį buvo pranešta, kad televizijos projekto „Dydžio evoliucija“ laimėtoja, plius dydžio modelis Paulina Galkontaitė su sužadėtiniu, verslininku Sauliumi Tamulevičiumi gyvena džiugiomis akimirkomis - porai gimė pirmagimė. Jauna moteris socialiniuose tinkluose pasidalijo kadru iš gimdymo namų. Po nespalvota nuotrauka Paulina parašė: „2023-02-02 gimė mūsų svajonės išsipildymas LIEPA! ?? Mylėsime amžinai ir besąlygiškai.. ? TU ESI TOBULA!“.


Pasidalindama šia nuotrauka, Paulina atskleidė ir mažylės vardą. Liepa - lietuvių kilmės vardas. Liepa yra vedinys iš lietuviško medžio pavadinimo „liepa”. Vardas taip pat gali būti kildinamas iš Liepos mėnesio pavadinimo.


Paulina Galkontaitė
Paulina Galkontaitė
Naglimantas Bierancas


Modesta Vžesniauskaitė


Kovą buvo paskelbta, kad olimpietė Modesta Vžesniauskaitė ir milijardierius John Caudwell gyvena itin džiugiomis nuotaikomis - pora susilaukė antrojo vaiko. Jiems gimė dukra. Ypatinga žinia socialiniuose tinkluose pasidalijo verslininkas J. Caudwell. Žinomas vyras taip pat atskleidė ir dvigubą mergaitės vardą. „Isabella Sky gimė 22.40 val. Tai vienas gražiausių potyrių, kokį tik galima patirti, o Modesta buvo tokia kupina laimės, kad negalėjo nustoti juoktis ir verkti. Turiu pripažinti, kad jaučiausi beveik taip pat“, - socialiniame tinkle rašė J. Caudwell. Atsakas Putinui: Modesta Vžesniauskaitė su milijonieriumi vyru John Caudwell išjungė šildymą savo prabangiuose 10 mln. vertės namuose
Atsakas Putinui: Modesta Vžesniauskaitė su milijonieriumi vyru John Caudwell išjungė šildymą savo prabangiuose 10 mln. vertės namuose
Instagram @modesta.vzesniauskaite
Ieva Stasiulevičiūtė


Balandžio mėnesį buvo pranešta, kad televizijos laidų vedėja Ieva Stasiulevičiūtė gyvena džiugiomis nuotaikomis - moteris susilaukė pirmagimio. Apie tai, kad moteris susilaukė vaikelio, I. Stasiulevičiūtė pranešė socialinėje medijoje. Šiuo metu Niujorke gyvenanti televizijos laidų vedėja socialinėje platformoje „Instagram“ pasidalijo jaukiu vaizdo įrašu, kuriame matyti, kaip ji gatvėje stumia vaikišką vežimėlį. „Pasivaikščiojimas su geriausiu draugu“, - po vaizdo įrašu parašė žinoma moteris.


Ieva Stasiulevičiūtė
Ieva Stasiulevičiūtė
Lukas Gricius


Ugnė Siparė


Gegužės mėnesį buvo pranešta, kad laidų vedėja Ugnė Siparė ir televizijos prodiuseris Marius Siparis tavo tėvais. Šią žinią filmuodamasis TV3 televizijos 30-mečiui skirtoje laidoje pranešė Ugnės Siparės uošvis aktorius Saulius Siparis, rašo portalas tv3.lt. Filmavimo metu skambėjo grupės „Rondo“ kūrinys „Aukštumos“. tv3.lt žiniomis, tuo metu S. Siparis jį sustabdė ir pasidžiaugė, kad tapo seneliu. Porai gimė mergaitė.


Ugnė Siparė
Ugnė Siparė
Pranešimas spaudai


Ieva Zasimauskaitė


Birželio viduryje pirmagimės susilaukė ir atlikėja Ieva Zasimauskaitė. Savo asmeninėse socialinių medijų paskyrose Ieva Zasimauskaitė pasidalino itin jautria žinute apie dukrytės gimimą.

Donata Virbilaitė


Per vieną gražiausių vasaros švenčių - Jonines - atlikėja Donata Virbilaitė sulaukė gražuolės dukrytės. Joninės Donatos šeimai nuo šiol reikš dvigubą šventę, nes šią dieną gimė ir jų pirmagimė dukra. Mergaitę atlikėja pavadino Gabija.


Džiugia žinia su savo gerbėjais Donata pasidalino Facebook paskyroje:

Gintarė Slausgalvienė


Na, o spalį buvo pranešta, kad pagausėjo šokėjų Gintarės ir Tomo Slausgalvių šeima. Apie trečią vaiką džiugią žinią jiedu paskelbė socialiniuose tinkluose. „Jau daugiau nei 7 metai tai buvos Slausgalvių šeimos portretas. 2023.10.10. Gintarė Slausgalvienė su Dievo palaiminimu ir @mazylionamai nuostabiu kolektyvu padovanojo mūms dar vieną stebūklą – Adriją. Dabar mūsų – penki, ir mes stiprūs kaip kumštis“, – rašė T. Slausgalvis feisbuke. 


Trečiojo vaikelio neseniai susilaukę šokėjai Gintarė ir Tomas Slausgalviai: „Išgyvename tikrai pasakišką periodą“
Trečiojo vaikelio neseniai susilaukę šokėjai Gintarė ir Tomas Slausgalviai: „Išgyvename tikrai pasakišką periodą“
Justinas Lekavičius


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis