Paskutinėje nuotraukoje, kurioje užfiksuota Tina Turner, atlikėja - sunkiai atpažįstama

Paskelbus, kad rokenrolo karalienė Tina Turner išėjo Anapilin, prisiminta paskutinė atlikėjos paviešinta nuotrauka.

2021-ųjų kovo mėnesį atlikėja socialiniame tinkle „Twitter“ paviešino paskutinę nuotrauką, kurioje ji šypsojosi ir pozavo priešais didelį televizoriaus ekraną, kuriame buvo rodomas HBO dokumentinis filmas apie jos gyvenimą „Tina“.


Tiesa, jau anuomet atlikėjos ištikimiausi gerbėjai pastebėjo, kad atlikėja nuotraukoje atrodo gerokai pasikeitusi -pavargusi bei išsekusi. Spekuliuojama, kad atlikėją jau tuomet kankino sveikatos problemos.Primename, kad prieš keletą dienų buvo paskelbta, kad eidama 83 - uosius savo gyvenimo metus mirė legendinė atlikėja Tina Turner. Atlikėjos atstovai pranešė, kad dainininkė mirė po sunkios ligos savo namuose Šveicarijoje. „Rokenrolo karalienė Tina Turner šiandien ramiai mirė eidama 83-iuosius metus po sunkios ligos savo namuose Šveicarijoje“, - teigiama oficialiame pranešime.


Tina Turner (tikrasis vardas Anna Mae Bullock, 1939 m. lapkričio 26 d. – 2023 m. gegužės 24 d. ) viena sėkmingiausių roko, R&B atlikėjų per visą muzikos istoriją. Per savo muzikinę karjerą yra laimėjusi aštuonis Grammy apdovanojimus.


1986 Tina Turner buvo įamžinta Holivudo Žvaigždžių alėjoje, o 1991 įtraukiama į Rock and Roll žvaigždžių muziejų. 2000 metais atlikėja oficialiai atsisveikino su didžiąja scena. 2008 m. Turner po aštuonerių metų pertraukos surengė pasaulinį turą „Tina!: 50th Anniversary Tour“.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis