Didžiojo prizo nugalėtoja Auukse pristato naują dainą „Niekas negirdi“

„Tai daina apie sielos nerimą: nors, atrodo, aplinkui tave yra labai daug žmonių, tačiau vis tiek jautiesi vienišas ir neišgirstas. Kaip tuomet elgsiesi? Kokius sprendimus priimi? Po jų skaudės kitiems, nebe tau? Tokią akimirką svarbu nepamiršti – išaušusi diena atneša naujas, ryškesnes spalvas ir vakar lankęs liūdesys bei vienatvė atrodo tarsi praeities šešėlis“, - pasakoja naują dainą „Niekas negirdi“ pristatanti atlikėja Auukse, siūlanti į kiekvieną nejaukią situaciją gyvenime pažvelgti kiek įmanoma ramiau.

„Muzikos Talentų lygos“ didžiojo prizo laimėtoja įsitikinusi – kalbėti jautriomis temomis yra būtina, nes būtent atvirumas, sklindantis ir iš muzikos, gali priminti, kad net ir vienišiausios akimirkos iš tiesų praeina.


„Jei neramu ir liūdna - nenusimink niekada. Aš prisiliesiu lėtai virpesiu jausmų“, – tokie palaikantys žodžiai skamba naujojoje Auukses dainoje.


Su muzikos prodiuseriais „Red Beets“ bendradarbiaujanti atlikėja patikina – žmones reikia ne tik girdėti, bet iš tiesų išgirsti. Anot jos, visuomenėje pastebimas uždarumas, atitolimas vienų nuo kitų tapo pagrindiniu kūrinio motyvu.


Dainos muzikos ir žodžių autorius – vienas žymiausių Lietuvos pop muzikos prodiuserių Dalius Pletniovas. Žinomas vyras įsitikinęs – darbštumas, užsispyrimas ir geri vokaliniai duomenys – tai, ko reikia kiekvienam žmogui, lipančiam į muzikos olimpą: „Visa tai Auukse turi“.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis