Indrė Burlinskaitė patvirtino skaudžią žinią - jai diagnozuotas kraujo vėžys

Žinoma Lietuvos nuomonės formuotoja Indrė Burlinskaitė - Vaisieta (36 m.) vakar vakare savo socialinės medijos paskyros sekėjams pranešė, kad sulaukė sveikatos tyrimų rezultatų. Moteris paatviravo, kad jai diagnozuotas kraujo vėžys.

„Labas visiems, kas mane sekate ir laukiate naujienų iš manęs. Šiandien po truputį kraunamės daiktus. Ačiū Dievui, su manimi kartu važiuos Liudas. Važiuosime į Kauno klinikas, kur man bus atlikti tyrimai. Iš esmės diagnozė man yra aiški ir daktaras man patvirtino. Iš tiesų mes girdime apie įvairias nelaimes, baisias tragedijas, ligas. Tai mintys natūraliai blokuoja nuo to, kad tau taip negali būti, taip niekada neatsitiks. Aš galvojau, kad man taip niekada neatsitiks. Šita žinia man buvo kaip perkūnas iš giedro dangaus. Man yra diagnozuotas kraujo vėžys, piktybinis navikas tarpuplautyje. Jis yra net 8 centimetrų dydžio. Kiek jis išplitęs, sužinosime artimiausiu metu po rytojaus detalaus tyrimo“, - teigė I. Burlinskaitė.


I. Burlinskaitė su vyru įsiamžino šventinėje fotosesijoje – pristatė tviskančius įvaizdžius
I. Burlinskaitė su vyru įsiamžino šventinėje fotosesijoje – pristatė tviskančius įvaizdžius
Martyno Stankaičio nuotr.


Moters teigimu, pirminė diagnozė buvo gauta prieš savaitę. „Dabar prisimenu, tvarkiausi nagus pas savo Jurgą ir paskaičiau e.sveikata.lt, kad man rastas navikas. Tą akimirką galvojau, kad nualpsiu. Paskui po truputį stengiausi priimti šitą mintį, nes kitaip nebus. Man nieko nebelieka, kaip stoti į kovą ir nugalėti. Kol kas nežinau, koks bus taikomas man gydymas, bet ta kelionė prasidės jau penktadienį. Mane guldys į ligoninę. Dar savo kelio nežinau, bet įsivaizduoju, kad manęs laukia visko daug. Ir visą laiką svarbiausia, kad artimas žmogus šalia“, - pasakojo I. Burlinskaitė.


Primename, kad antradienį Indrė Burlinskaitė-Vaisieta socialinėje medijoje pasidalijo kadru iš Kauno klinikų palatos. Nuotraukoje ji pozavo su vyru Liudu Vaisieta. „Kai gyvenimas nori tau kažką pasakyti… Sustok. Įsiklausyk. Priimk“, -rašė Indrė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis