Princesės Dianos dukterėčia ledi Amelia Spencer ištekėjo už Grego Malletto

Princesės Dianos dukterėčia ledi Amelia Spencer susituokė su ilgamečiu draugu Gregu Mallettu. Vestuvės buvo išties žavingos – kalno viršūnėje.

Pora, kuri kartu gyvena 14 metų, savo meilę šventė La Cotte fermoje netoli Keiptauno, Pietų Afrikoje, rašo „Daily Mail“.


„Ši tuoktuvių vieta mums tikrai labai reikšminga, – „Hello“ žurnalui sakė 30-metė Amelia! - Per pastaruosius 14 metų būtent čia praėjo pačios laimingiausios mūsų gyvenimo akimirkos. O dabar ši vieta mums dar ypatingesnė“.


Poros vestuvėse dalyvavo Ameijos dvynė sesuo ledi Eliza, sesuo Lady Kitty ir brolis Samuelis. Tačiau „The Daily Mail“ pranešė, kad nuotakos tėvas ir Dianos brolis Charlesas Spenceris, 9-asis grafas Spenceris, nedalyvavo didžiojoje dukters šventėje. Kol kas neaišku kodėl. Taip pat neaišku, ar kiti karališkosios šeimos nariai dalyvavo vestuvėse.


Žymi pora apie šią svarbią dieną socialiniuose tinkluose iškart nepranešė, tačiau kiek vėliau, prieš vestuves, pati Amelia pasidalijo miela nuotrauka Instagrame. Nuotraukoje ji su mylimuoju žvelgia vienas į kitą, vietoje, kurioje ir susituokė.


„Jau neilgai…“ jie parašė bendrame įraše.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis