Elvio Presley žmona atskleidė kai kuriuos dar negirdėtus ir šokiruojančius faktus apie muzikos ikoną

Priscilla Presley prasitarė, kad visų mylima superžvaigždė per jų santuoką padarė keletą žiaurių dalykų.

Kai mirė Elvis Presley, jam tebuvo 42-eji. Atsižvelgiant į visa, ką jis nuveikė per trumpą savo gyvenimą, atrodo neįtikėtina, kad jo gyvenimas baigėsi taip anksti. Elvis iki šiol tebėra legenda, žmonės vis dar prisimena jį, todėl galima teigti, kad ši superžvaigždė gyvens amžinai.


Kadangi Elvis Presley tebėra legenda, apie jį reguliariai pasirodo naujų faktų, nors jis mirė prieš dešimtmečius. Dėl nuolatinio susidomėjimo Elvio ir Priscillos santuoka, paaiškėjo, kad ji turi atskleisti keletą ne itin malonių faktų apie Elvį.


Nepaisant to, kad Elvis Presley yra miręs jau daugiau nei 45 metus, jis ir toliau yra vienas garsiausių pasaulio muzikantų. Jis gyvuoja per savo muziką, o naujos kartos ir toliau atranda Presley talentą.


2022 metais sukurtas biografinis filmas apie Presley, kaip atlikėją, jo gyvenimą ir santykius su vadybininku pulkininku Tomu Parkeriu. Filmas sulaukė kritikų pripažinimo ir 2023 m. nominuotas keletui „Oskarų“ apdovanojimų. Tačiau filme daug dėmesio nebuvo skirta Presley santuokai su Priscilla Presley, todėl šiais metais režisierė Sofia Coppola kuria filmą, kuriame Presley šeimą vaidins Cailee Spaeny ir Jacobas Elordis. Filmas kuriamas pagal Priscilos Presley atsiminimų knygą „Elvis ir aš“.


Elvis Presley savo žmonai nebuvo ištikimas


Po to, kai mirė Elvis Presley, jo buvusi žmona Priscilla Presley buvo ne kartą klausiama apie vyrą. Kalbėdama apie Elvį Priscilla ne kartą leido suprasti, kad yra ištikima jo atminimui ir nėra suinteresuota pakenkti jam. Tačiau iš tam tikrų detalių ir neatsargiai ištartų Priscillos žodžių, galima susidaryti įspūdį, kad jų santuoka nebuvo vien medum tepta.


Nors Priscilla Presley ir toliau yra ištikima Elvio Presley atminimui, net ir praėjus dešimtmečiams po jo mirties, buvo aišku, kad Elvis jai nebuvo ištikimas. 2018 m. Priscilla kalbėjo su „Sunday News“ ir prisipažino, kad Elvis ją nuolat apgaudinėjo. Būtent tai ir padėjo galutinį tašką jų santuokoje.


„Jis nebuvo ištikimas. Bandžiau užsimerkti ir nematyti to, tačiau nesugebėjau, nes tiesiog nenorėjau juo su niekuo dalytis... Kad ir kaip jis norėjo būti vedęs ir turėti šeimą, nežinau, ar jis kada nors buvo vedęs. Nes nemanau, kad jis apskritai galėjo būti ištikimas vienai moteriai“.


Draugystės pradžia kelia įtarimų


Kai Elvis Presley sutiko būsimą savo žmoną, tuomet jam buvo 24 metai, o Priscilai – tik 14. Šis faktas tikrai kelia nerimą, bet dar nemaloniau tai, jog pagrindinė priežastis, kodėl Priscilla jį patraukė gali būti ta, kad Elvis jautė, jog gali ją „išmokyti“ būti tokia moterimi, kokios jam reikia ir miegamajame, ir už jo ribų.


Nesvarbu, ar Elvį Priscilla iš tiesų patraukė dėl galimybės „išmokyti“ būti tinkama žmona jam, tačiau vienas faktas yra visiška tiesa – jis bandė ją kontroliuoti. Pasak Priscillos, Elvis norėjo kontroliuoti tai, kaip ji atrodo, rengiasi, neleido jai dirbti ir stengėsi sukontroliuoti net tai, ką ji darė su savo veidu. Pavyzdžiui, superžvaigždė neleido savo žmonai raukytis, nes nerimavo, kad ji anksti susiraukšlės. Priscilla pasakoja, kad Elvis, pamatęs ją susiraukiant, pliaukštelėdavo jai per kaktą ir sakydavo: „Nedaryk taip, nuo to kaktoje atsiranda raukšlių“.


Ir tai ne vienintelis agresyvumo ir kontroliavimo prieš Priscillą atvejis. Pasirodo, supykęs Elvis ne kartą yra išsitraukęs ginklą. Apie tai Priscilla prasitarė 2015 metais kalbėdamasi su „The Guardian“. „Dabar tai atrodo juokinga, bet tada buvo baisu. Labai baisu. Ginklą jis išsitraukdavo be jokio perspėjimo. Tai galėdavo padaryti paprasčiausiai dėl blogos nuotaikos“, – pasakojo ji tuomet.


Ar Elvis Presley vertė savo žmoną mylėtis?


Tikriausiai nedaug gyvenime yra dalykų, kurie būtų sunkesni nei įžeidžiantys santykiai, todėl apie tai viešai kalbėti yra ne itin malonu. Tačiau kai įžymybės pradeda kalbėti apie žiaurius santykius, patirtą prievartą, tuomet savo gerbėjams, išgyvenantiems šį skausmą, suteikia galimybę nebesijausti vienišiems.


1986 m. Priscilla Presley išleido atsiminimų knygą „Elvis ir aš: tikroji Priscilla Presley ir rokenrolo karaliaus meilės istorija“. Šioje knygoje yra viena ypač nerimą kelianti scena: kai Elvis įtarė, kad Priscilla jam buvo neištikima, jis liepė jai užlipti viršun sakydamas: „Taip tikras vyras mylisi su moterimi“. Perskaičius sunku nesusidaryti įspūdžio, kad tai buvo seksas be sutikimo, tačiau Priscilla daugiau informacijos nepateikė.


Sofia Coppola kuria filmą „Priscilla“


Nors 2022 m. biografinis filmas „Elvis“, kuriame vaidino Austinas Butleris ir Tomas Hanksas, sulaukė didžiulės sėkmės, Priscilla Presley filme nebuvo didelė veikėja. Jų santykiai beveik nebuvo paliesti. Būtent todėl režisierė Sofia Coppola nori suteikti Priscillai balsą, kurio ji nusipelnė.


Coppola rašo ir režisuoja filmą „Priscilla“, kuris bus paremtas Priscilos Presley memuarais „Elvis ir aš“. Filme vaidins Cailee Spaeny kaip Priscilla ir Jacob Elordi kaip Elvis. Kitaip nei filme „Elvis“, šiame kūrinyje Priscilla Presley ir jos santykiai su muzikantu bus dėmesio centre.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis