Princas Williamas: "Mano mama būtų nusivylusi benamystės lygiu šalyje"

Princas Williamas mano, kad jo motina princesė Diana būtų nusivylusi, jog nepasiekta jokios pažangos užkertant kelią benamystei.

Velso princą Williamą į labdaros organizacijas, dirbančias su benamiais, dar visai mažą atsivedė jo motina princesė Diana.


„Aš tikrai džiaugiuosi, kad mano motina tai padarė ir supažindino mane su benamystės priežastimis“, - sakė Velso princas.


Princas Williamas išreiškė apgailestavimą, ir sakė manantis, jog jo mama būtų nusivylusi, dėl to, kad kovoje su benamyste ir jos prevencija vis dar nepasistūmėta toliau, nei tuomet, kai princesė Diana pati tuo domėjosi ir aktyviai tame dalyvavo.


Princas Williamas yra benamių labdaros organizacijos „Passage“ globėjas. Praėjusį mėnesį jis atidarė du gyvenamuosius pastatus, kuriuose galės gyventi 225 žmonės. Vasario mėnesį Londone vykusioje atidarymo ceremonijoje jis atmetė idėją, kad benamystė yra „neišvengiama“, sakydamas, jog „benamystės pabaiga turi būti laikoma daugiau nei tiesiog troškimas. Vietoj to, tai turėtų būti vertinama kaip pasiekiamas tikslas“.


„Aš labiau nei bet kada esu pasiryžęs atlikti savo vaidmenį ir bendradarbiauti su kitais, kad padarytume viską, ką galime, jog sustabdytume žmonių tragediją – benamystę“, – sakė princas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis