Inga Jankauskaitė – atvirai apie ją persekiojančią etiketę ir kodėl televizijoje pasirinko būti rečiau

Šį trečiadienio vakarą TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankys aktorė bei dainininkė Inga Jankauskaitė. Žinoma moteris tiek su laidos vedėjais, tiek ir savo gerbėjais dalinsis pasakojimais, kodėl sąmoningai pasirinko televizijoje būti matoma rečiau, kokia jai nepagrįstai klijuojama etiketė persekioja jau ne vienerius metus, ir kaip tapo tikrais bičiuliais su Justinu Jankevičiumi.

Dainininkė sulauks ir daugybės pagyrų iš vedėjų, o ypač – J. Jankevičiaus. Pasirodo, kad kai pastarajam teko netikėtai atsigulti į ligoninę Klaipėdoje, būtent Inga tapo jo lankytoja. „Ingai turiu visiškai naują pagarbą. Inga mane lankė, buvo mano seselė“, – atviraus jis.

 

Tą patvirtins ir pati Inga. „Nesikuklinsiu – šis epizodas mano gyvenime man labai patiko. Po šitos mūsų istorijos dabar jaučiu visai kitokį ryšį. Tačiau aš juo patikėjau ne iš karto – pagalvojau, kad jis specialiai visa tai suorganizavo tam, kad mes normaliai susipažintume“, – šypsosis ji, ir žiūrovams atskleis, kokį Justino bruožą tuomet ypač įvertino.

 

Laidoje Inga prabils ir apie naują gyvenimo etapą. Su nedidelėmis pertraukomis televizijoje praleidusi 20 metų, šiandien I. Jankauskaitė čia išvystama rečiau. Tiesa, tokį kelią ji pasirinko neatsitiktinai.

 

„Atėjo toks laikas, kai specialiai pasirinkau keliauti į žiūrovus ir su jais bendrauti savo muzikos kalba, savo kūriniais. Tai buvo rizikingas kelias, pakankamai nepopuliarus sprendimas. Bet aš jo visiškai nesigailiu“, – atviraus dainininkė.

 

Nepaisant to, I. Jankauskaitė išliko aktyvi televizijos žiūrovė. O viena mylimiausių jos laidų – sekmadieniais per TV3 rodoma „Svajonių sodai“. Šį vakarą žiūrovai sužinos, dėl ko šią laidą Inga vertina labiausiai.

 

Šventinis laikotarpis atlikėjams dažnai tampa pačiu darbymečiu – I. Jankauskaitė čia ne išimtis. Tiesa, vis dėlto yra kai kas, ko savo koncertų metu žinoma moteris norėtų atsikratyti: „Mane persekioja ta „lyrika“, „romantiškoji Inga“. Man atrodo, kad net jei sukurčiau kokį punk rock albumą, iš paskos vis tiek tįstųsi „romantiškoji, lyriškoji“… Mano koncertai – seniai nebe lyrikos vakarėlis. Tai yra toks siautalas, kad ten nėra nieko apie liūdną lingavimą ir prasmingus veidus“, – kalbės dainininkė.

 

O ypač moteris džiaugiasi tuo, kad gerbėjai vertina jos kūryba. Tokie pat širdžiai mieli jai yra ir M.A.M.A apdovanojimai. „Nelabai suprantu kuklinimosi, bet tas yra ir manyje – priimti komplimentus, pripažinimo ženklus. Bet iš tiesų, reikia tą iš savęs uiti, nes tai neįvyksta be darbo, be didžiulių pastangų, be tikslingo, ilgo kelio, be didelės komandos. Taip nebūna „netyčia“. Priimu tai su didžiuliu pasididžiavimu, džiaugsmu ir kaip kelio ženklą, kad viskas gerai – galiu važiuoti toliau“, – atviraus ji.

 

Visas pokalbis su I. Jankauskaite – jau šį vakarą, laidoje „Gero vakaro šou“, 20 val. per TV3!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis