Plastikos chirurgas Gintaras Papečkys: „Inovatyvios konsultacijos padeda įveikti nerimą prieš plastinę operaciją“

„Kaip aš atrodysiu po operacijos?“ – klausimas, kurį su nerimu užduoda dažnas atvykęs į konsultaciją su plastikos chirurgu. Dabar atsakyti tapo kur kas paprasčiau, nes būsimus pokyčius žmogus gali pamatyti pats. „Crisalix“ unikali dirbtinio intelekto technologija tapo raktas į sklandesnę komunikaciją ir pakeitė konsultacijų eigą. 


Šiuolaikiška technologija, kuri pokyčių rezultatus leis pamatyti per pirmą konsultaciją

                        

Pastaruosius kelis dešimtmečius plastikos chirurgija nebėra tabu. Žmonės vis drąsiau žengia pirmąjį žingsnį ir kreipiasi pas specialistus keisti estetinius bei įgimtus išvaizdos bruožus. Šiais laikais plastikos chirurgija įgauna daugiau visuomenės pripažinimo, o prie šio faktoriaus nemenkai prisidėjo pažengusios technologijos. 

 

Visgi, bet kokia chirurginė intervencija, ne išimtis ir plastikos chirurgija, kelia nerimą prieš operaciją. Baiminamasi ne tik dėl sklandžios operacijos eigos, bet ir dėl galutinio pokyčių rezultato. Atsižvelgus į vyraujančius nuogąstavimus, „GP klinika“ įkūrėjas ir plastikos chirurgas Gintaras Papečkys naudoja inovatyvią dirbtinio intelekto programą „Crisalix“, kuri geba sukurti labai tikslias 3D žmogaus veido bei kūno korekcijas imituojančius vaizdus. 

 

„Mano darbo kasdienybėje, „Crisalix“ – inovatyvi dirbtinio intelekto programa, konsultacijos metu pacientui padeda įveikti ne tik nerimą, tačiau prisideda ir prie lengvesnio apsisprendimo. Kartu programa padeda ir man – nesu mėgėjas vykdyti užsakymus aklai. Stengiuosi ištransliuoti savo, kaip profesionalo, poziciją, o inovatyvios priemonės suteikia galimybę tai padaryti greičiau ir lengviau. Žmogui lieka tiesiog pačiam apsispręsti ir pasirinkti, kai priešakyje mato du pokyčių variantus.“ – pasakoja „GP klinika“ įkūrėjas ir plastikos chirurgas G. Papečkys.

 

Baimė pokyčiams – normalus jausmas

 

Nerimas yra normalus jausmas prieš operaciją. Jis atsiranda ne dėl vienos priežasties, o dėl kelių priežasčių sąveikos. Operacija, žvelgiant iš biologinės pusės, yra skausmą sukeliantis organizmo vientisumo pažeidimas, į kurį kūnas reaguoja stresine reakcija. Normalu nerimauti prieš bet kokį stresą keliantį įvykį. Yra ir kitas socialinis nerimo komponentas, kai nerimaujama dėl kitų nuomonės, bijoma kritikos, galbūt net ir priešiškų nepalaikančių reakcijų. Ir trečias, ne mažiau svarbus nerimo komponentas tai – estetinis aspektas: kaip viskas atrodys gyjant, praėjus gijimo laikotarpiui, ar mane tenkins rezultatai. Nerimas yra natūrali būsena paruošianti mus netikėtumui, tai jausmas apie nežinomus dalykus. Todėl konsultacija – svarbi, nes atsakoma pacientams į tai, kas nežinoma, į klausimus, kurie neramina, kad nebūtų netikėtumų ir viskas taptų aiškiau. Dirbtinio intelekto pagalba mes galime pakankamai tiksliai ir realistiškai parodyti klientui, kokie yra tikėtini rezultatai, ko tikėtis iš operacijos. Žinojimas išgrynina mintis bei nuveja nerimą.“ – apie konsultacijų svarbą pasakoja „GP klinika“ psichologinio pasiruošimo konsultantė Paulina Abraitytė.

 

Dirbtinio intelekto technologija „Crisalix“ leidžia į savo būsimus pokyčius pažvelgti dar prieš atliekant plastinę operaciją. Negana to, inovatyvių konsultacijų metu, plastikos chirurgas gali lengviau išreikšti klientui savo poziciją, supratimą apie grožį, pasiūlyti pokyčius, kurie suteiktų estetiškai gražų rezultatą bei tuo pačiu nuraminti pateikiant preliminarų galutinį rezultatą. Unikalios dirbtinio intelekto technologijos pagalba, „GP klinika“ klientai konsultacijų metu gali gyvai modeliuoti savo pokyčius ant realaus ir judančio veido, o ne tik ant nuotraukos, todėl tokių konsultacijų metu plastikos chirurgas bei pacientas greičiau supranta vienas kito lūkesčius.

 

Lygiaverčiai partneriai

 

Konsultacijos plastikos chirurgijoje yra lygiai taip pat svarbios, kaip ir pačios operacijos. Konsultacijų metu aptariami ne tik pageidaujami pokyčiai bei jų įgyvendinimo procedūros, bet ir atrandamas ryšys su plastikos chirurgu, ieškomi bendri estetiniai suvokimo taškai. „Jūsų grožis yra jūsų pasirinkimas. Tai mano, kaip estetinės medicinos chirurgo, kredo, kuris nusako pagrindinius mano veiklos principus. Šiandien estetikos medicinos reklama ir reklaminiai šūkiai dažnai slepia tik norą parduoti. Mano kartos gydytojai tapo profesionalais ne tokioje komercinėje aplinkoje. Estetinėje chirurgijoje nėra gydytojo ir paciento. Čia mes esame du lygiaverčiai partneriai: vienas iš mūsų nori pokyčių, kitas – gali juos įgyvendinti.“ – pasakoja „GP klinikos“ įkūrėjas ir plastikos chirurgas G. Papečkys.

 

 


Užsakymo nr.: PT_77725

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis