Holivudo aktorius Brad Pitt turi naują mylimąją - beveik 30 m. jaunesnę įspūdingo žavesio merginą

Garsusis Holivudo aktorius turi naują merginą - tai beveik trisdešimt metų už aktorių jaunesnė sporto trenerė Ines de Ramon. Jis su mergina susitikinėja „kelis mėnesius“.

Pasirodžius judviejų nuotraukoms drauge, šaltiniai „People“ sakė, kad jie kurį laiką slapta matėsi. Praėjus vos kelioms savaitėms po to, kai pasklido gandai, kad Brad Pitt susitikinėja su modeliu su Emily Ratajkowski (kuri dabar, kaip pranešama, susitikinėja su komuku Pete Davidson), 58 metų aktoriaus gyvenime atsirado nauja moteris. „Daily Mail“ sekmadienio vakarą (lapkričio 13 d.) paskelbė B. Pitt nuotraukas Bono koncerte su 32 metų šveicare Ines de Ramon.


Nuotraukose matyti, kad B. Pittas pasirodė uždėjęs rankas ant merginos ir supažindina ją su savo draugais, įskaitant supermodelį Cindy Crawford. Na, o Ines de Ramon pati neseniai yra vieniša, rugsėjį išsiskyrusi su vyru, „Vampyro dienoraščių“ aktoriumi Paulu Wesley.Artimas Brad Pitt šaltinis sakė: „Jie susitikinėja keletą mėnesių ir Brad tikrai ją myli“. Anot artimo šaltinio, jie susipažino per bendrą Brad Pitt draugą. Antrasis šaltinis, artimas B. Pitt, patvirtino, kad jie susitikinėja, bet kol kas atsitiktinai.


Na, o pati Ines De Ramon yra baigusi Ženevos universitetą ir yra įgijusi verslo administravimo bakalauro laipsnį. Jos „LinkedIn“ nurodo, kad ji kalba penkiomis kalbomis - prancūzų, anglų ir ispanų kalbomis nurodoma, moka vokiečių ir italų kalbas.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis