Justė Arlauskaitė-Jazzu tapo mama: su mylimuoju Donatu susilaukė pirmagimio

Atlikėja Justė Arlauskaitė - Jazzu su mylimuoju Donatu Ivanausku gyvena džiugiomis akimirkomis - pora susilaukė pirmagimio.

Šiandien, lapkričio 10 - ąją dieną, porai gimė berniukas. Pati atlikėja po gimdymo jaučiasi gerai, o vaikelis gimė sveikas.


Primename, kad apie tai, jog pora laukiasi vaikelio, Justė su Donatu pranešė liepos pradžioje. Žinia apie nėštumą socialinėje medijoje pasidalijo Justė, įkeldama nuotrauką, kurioje matyti jos mylimasis Donatas bei apvalėjantis pilvukas. Po nuotrauka Justė parašė:


Dovana is kosmoso :)  Esame laimingiausi pasaulyje. Pagaliau dalinames dziugia zinia ir su jumis. Na, nes nebelabai ir imanoma toliau slepti :) Labai prasome ramybes ir supratimo, priimame tik geriausius linkejimus ir sviesiausias energijas 🙏❤️Musu laukimo istorija pasidalinau @lofficiellithuania P.S. Lauksiu koncertuose, nes ilgai po to ju nebus :) Musu vaike, auk sveikas ir stiprus, greit pasimatysim ❤️ @diudyte, myliu tave❤️


Po nuotrauka kaipmat pasipylė sveikinimų lavina, porą sveikino ir žinomi žmonės. Interviu viename leidinyje Jazzu vėliau atskleidė ir vaiko lytį - moteris patvirtino, kad pora laukia į pasaulį atkeliaujančio berniuko.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis