Edgaras Lubys: „Santykiai yra plotmė, kur išbandymai didžiausi“

Dainų autorius ir atlikėjas Edgaras Lubys pristato naujausią savo kūrinį apie tarpusavio santykius, vienybę ir susitelkimą, kurie ypač svarbūs užklupus sunkumams. Tamsiausiam metų laikui artėjant, dainininkas kviečia nepasiduoti liūdesiui, skirti šį laiką jaukiems momentams su tais, kurie svarbūs ir brangūs.  


„Pastarieji metai tikrai nelengvi. Vienus išbandymus keičia kiti. Bet tuo pačiu ateina ir suvokimas, kad juos įveikę, tapsime vidumi stipresniais. Svarbu laikytis išvien, palaikyti vieniems kitus“, - teigia E.Lubys.


Naujausiame savo kūrinyje „Kartu pasieksim žvaigždes“ žinomas dainininkas kalba apie išbandymus, kurių kyla bendraujant vieniems su kitais, gyvenant poroje, santuokoje, tačiau juos įveikus, aplanko jausmas, kad nieko nėra neįmanomo, viskas įveikiama. „Kad ir kaip viskas sudėtingai atrodytų, neviltis bandytų apimti, kviečiu nepasiduoti, bandyti, stengtis ir eiti drauge per gyvenimą. Tai svarbu ne tik kalbant apie poros, bet ir apie visus santykius“, - dalijasi mintimis dainų kūrėjas. „Santykis žmogui yra svarbiausias, tad kas susiję su tuo, tampa ypatingu, svarbiu, reikšmingu dalyku. Mes visi trokštame gražių santykių, mums tai yra vertybė. Bet tuo pačiu tai yra plotmė, kurioje turime galimybę stipriausiai tobulėti. O kelias į tobulumą juk neįmanomas be išbandymų.


Įkvepiančią Edgaro dainą Kartu pasieksim žvaigždes“ galite išgirsti čia: Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis