50 gimtadienį atšventusi aktorė Gwyneth Paltrow sudalyvavo pikantiškoje fotosesijoje

Gwyneth Paltrow neseniai atšventė savo 50-ąjį gimtadienį. Ta proga ji paskelbė nuotrauką, kurioje jos kūnas padengtas auksiniais dažais.

Fotografo Andrew Yee fotosesijoje sudalyvausi G. Paltrow atrodo itin jaunatviškai.„Jaučiuosi labai gerai, kaip sulaukusi 50 metų, todėl išreiškiu tą energijos ir optimizmo jausmą, kurį patiriu, visiems kitiems“, - kelios dienos prieš savo gimtadienio šventę rašė aktorė viename savo socialinės medijos įraše. Aktorė neseniai davė ir interviu vienam užsienio leidiniui. Ji pasidalijo, kaip mąsto apie savo kūną, ypač būdama 50 metų. „Mano kūnas yra tarsi visų mano gyvenimo dienų įrodymų žemėlapis“, – sakė ji. „Tai žymių ir nelygumų rinkinys. Mano ranka randuota nuo krosnies apdegimų, matyti seniai į langą atsitrenkęs pirštas, gimus vaikeliui. Saulė ant manęs paliko savo dangiškus pirštų atspaudus, ištepdama jais mano odą. Darau viską, ką galiu, siekdama geros sveikatos ir ilgaamžiškumo, nes noriu užkirsti kelią raumenų silpnėjimui ir kaulų traumoms. Priimu savo raukšles. Priimu savo kūną ir atsisakau poreikio būti tobulai, atrodyti tobulai, nepaisyti gravitacijos, prieštarauti logikai, nepaisyti žmonijos. Aš priimu savo žmogiškumą“, - sakė aktorė.


Gwyneth Paltrow ne kartą yra sakiusi, kad investuoja ne tik į išorinio, bet ir vidinio grožio tobulinimą. Aktorei artimos jogos praktikos, ji dalyvauja įvairiuose sveikatingumo stovyklose, organizuoja seminarus apie vidinio pasaulio tobulinimą. Taip pat aktorė itin sveikai maitinasi, yra išbandžiusi ne vieną dietą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis