Kristina ir Povilas Stroliai iškilmingai atidarė jau dešimtą Lietuvoje prabanga kvepiantį didžiausią saloną

Ketvirtadienio vakarą Vilniuje Kristina ir Povilas Stroliai iškilmingai atidarė jau dešimtą Lietuvoje, išskirtinį, prabanga kvepiantį didžiausią saloną, kuriame įsikūrė visi trys jų verslai. Šia iškilia proga pasveikinti jų atvyko ne tik artimiausi draugai, bičiuliai, partneriai ir kolegos, bet ir pasaulinio lygio žvaigždė iš Paryžiaus.

Specialiai iš Paryžiaus į šventinį „Krispo“ atidarymą su ištikimiausiais savo komandos nariais atvyko ir visame pasaulyje garsus australų kilmės plaukų stilistas, Kristinos bei Povilo Strolių verslo partneris ir geras bičiulis Davidas Mallett.

 

Visame pasaulyje žinomo plaukų stilisto klientų sąraše – tokios žvaigždės kaip Lenny’is Kravitzas, Naomi Campbell, britų aktorė Katherine Matilda Swinton, prancūzų aktorė Isabelle Huppert ir kiti. Jo kurtas plaukų priežiūros priemones vertina ne tik Prancūzijos, bet ir kitų megapolių moterys. Vis dėlto, pasak K.Strolienės, D.Mallett – vienas nuoširdžiausių, atviriausių ir darbščiausių jos sutiktų žmonių.


„Šio, ką tik Vilniuje Rinktinės gatvėje duris atvėrusio salono plotas siekia beveik 400 kv. m, natūralu, kad statybos pareikalavo tiek energijos, tiek laiko. Ir, nors toli gražu kol kas čia dar ne visos mūsų su Kristina idėjos įgyvendintos – dar reikia įrengti židinį ir atlikti kitus smulkius apdailos darbus, – tačiau džiaugiamės, kad pagaliau turime savo namus Vilniuje. Ir jau galime čia priimti klientus, partnerius, draugus. Šis salonas mums ypatingas dar ir tuo, kad po vienu stogu apgyvendinome visus tris savo verslus: „Krispo“, „Audrinetą“ ir „Gobeleno namus“. Jau dabar abu su Kristina matome, kad čia gims daug naujų idėjų ir projektų, užsimegs įdomių pažinčių“, – šventės metu džiaugėsi P.Strolys. Originalius ir išskirtinius daiktus vertinanti K.Strolienė prisiminė, kad jiedu su vyru pirmieji Lietuvos rinkai pristatė namų kvapus. Iš pradžių namų kvapai buvo tik nauja aistra – vis ieškojo naujų kvapų, bandė, domėjosi, mokėsi atpažinti kokybę. „Kai atsivežėme į Lietuvą pirmuosius namų kvapų buteliukus su lazdelėmis, žmonės nelabai ir žinojo, kaip juos naudoti. Vieni merkdavo po vieną lazdelę, kiti iš viso jų nepamerkdavo, nes nesuprato, kad taip reikia daryti. Mudu su Povilu keliaudami nuolat ieškojome vis naujų gamintojų, mokėmės, aišku, klydome, kol atsirinkome tiek patikimiausius gamintojus, tiek geriausius kvapus. Kartu auginome bei edukavome ir savo klientus. O dabar, kai jau atsidarėme dešimtą saloną, džiaugiamės, kad turime edukuotą ir labai reiklų klientą“, – sakė K.Strolienė, savo nišinį verslą pradėjusi vos nuo kelių populiarių kvapų, o šiandien jau galinti pasigirti, kad turi daugiau nei tris tūkstančius skirtingų kvapų pozicijų.

 


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis