Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis pateko į avariją

Kyjive įvyko avarija, per kurią lengvasis automobilis susidūrė su mašina, vežusia Ukrainos lyderį Volodymyrą Zelenskį, prezidentas per avariją rimtai nenukentėjo, ankstų ketvirtadienio rytą pranešė jo atstovas.

„Kyjive lengvasis automobilis susidūrė su Ukrainos prezidento automobiliu ir lydinčiomis transporto priemonėmis“, – sakoma atstovo spaudai Sergijaus Nikiforovo pranešime, paskelbtame feisbuke 1:22 val. vietos laiku (22.22 val. GMT). „Prezidentą lydėję medikai lengvojo automobilio vairuotojui suteikė greitąją pagalbą ir perkėlė į greitosios medicinos pagalbos automobilį, - tęsė jis. - Prezidentą apžiūrėjo gydytojas, rimtų sužalojimų nenustatyta. Visas nelaimės aplinkybes tirs teisėsaugininkai“.

 

Netrukus po incidento buvo transliuojamas V. Zelenskio kreipimosi vaizdo įrašas, Ukrainos prezidentas sakė ką tik grįžęs iš Charkivo apylinkių bei teigė, kad „beveik visas regionas yra deokupuotas“ po žaibiško kontrpuolimo siekiant išstumti Rusijos kariuomenę. „Tai buvo precedento neturintys mūsų karių veiksmai – ukrainiečiams dar kartą pavyko padaryti tai, kas daugeliui atrodė neįmanoma“, – kalbėjo V. Zelenskis.

 

Karas Ukrainoje įžengia į lemiamą fazę, Kyjivo pajėgoms išvijus Rusijos kariuomenę iš didelės teritorijos rytuose, tai kelia rimtą iššūkį Kremliaus ambicijoms užimti visą Donbaso regioną.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis