Retas vaizdas: Princas William ir Kate Middleton viešai pademonstravo savo jausmus 

Praėjusį trečiadienį Kate Middleton ir jos vyras, princas William lankėsi Vindzore surengtose labdaringose polo rungtynėse, kuriose netikėtai viešai pademonstravo savo jausmus.

Retas atvejis, kuomet tenka išvysti Kate Middleton ir jos vyrą, princą William meiliai apsikabinus. Jų viešą bučinį užfiksavo fotografai, kuomet princo William komanda laimėjo polo turnyrą.


Buvo užfiksuota, kaip karališkoji pora vienas kitam pakšteli į skruostą ir apsikabina. Pasklidus šioms nuotraukoms viešumoje, karališkosios šeimos gerbėjai visame pasaulyje kaipmat suskubo dalintis nuotraukomis socialiniuose tinkluose. Vis dėlto daugelis praleido neįtikėtiną detalę. Karališkoji pora viešai pasibučiavo ypatingą dieną – Tarptautinę bučinių dieną, kuri kasmet švenčiama liepos 6 dieną. Ši šventė pradėta švęsti Jungtinėje Karalystėje 2000-ųjų pradžioje, o kiek vėliau paplito ir kitose pasaulio valstybėse.


Princas William ir Kate Middleton
Princas William ir Kate Middleton
Vida Press


Ir nors nėra jokio griežto protokolo, kuris uždraustų viešą karališkosios šeimos narių meilės demonstravimą, tačiau Princas William ir Kate beveik niekuomet nėra rodę savo jausmų viešai. Tad galite nuspėti, kaip šios nuotraukos pradžiugino ištikimiausius poros gerbėjus.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis