Ištekėjo garsi pop muzikos atlikėja Britney Spears

Pop princese tituluojama garsi daininkė Britney Spears ir kūno rengybos treneris Sam Asghari tapo vyru ir žmona! Pora susituokė ketvirtadienį, birželio 9 d., ceremonija vyko poros namuose Los Andžele. 


Britney ir Sam Asghari susižadėjo 2021 metų rugsėjį. Pora susitikinėja nuo 2016 metų. Apie sužadėtuves dainininkė paskelbė savo „Instagram“ paskyroje. Tuomet ji pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame demonstruoja sužadėtuvių žiedą, o šalia jos šypsosi išrinktasis. Poros sužadėtuvės įvyko beveik tuo pačiu metu, kad teismas nutraukė dešimtmetį trukusią ir prieštaringai vertintą jos tėvo globą. 2022-ųjų balandį Britney Spears paskelbė, kad laukiasi trečio vaiko. Deja, kaip paaiškėjo, nėšumas buvo nesėkmingas ir pora kūdikį prarado.


Tad šios vestuvės Britney ir Sam tapo tikra atgaiva. Šventė buvo nors ir nedidelė, lyginant su kitų garsių žmonių vestuvėmis, bet labai jauki. Britney, pasipuošusi balta „Versace“ nuotakos suknele į tuoktuvių šventę atvyko karieta. Vestuvėse dalyvavusių žmonių žiniomis, tuoktuvių šventėje dalyvavo apie 60 svečių, tarp jų ir garsūs žmonės - aktorė Drew Barrymore, atlikėja Madonna, dainininkė Paris Hilton. B.Spears vilkėjo ištaigingą ir nuostabią mados namų „Versace“ suknelę, o prie altoriaus žengė skambant Elvio Preslio dainai „Can't Help Falling in Love“.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis