Popiežius Romoje palaimino muzikos įrašų parduotuvę ir gavo dovanų plokštelę

Popiežius Pranciškus, klasikinės muzikos mylėtojas, netikėtai aplankė Romos muzikos įrašų parduotuvę, norėdamas palaiminti patalpas ir, būdamas ten, gavo dovanų vinilinę plokštelę.

85 metų pontifikas antradienio vakarą apsilankė parduotuvėje, įsikūrusioje netoli Panteono, norėdamas palaiminti jos patalpas po neseniai atlikto remonto, naujienų agentūrai AFP sakė šaltinis Vatikane.


Parduotuvės savininkai yra ilgamečiai iš Argentinos kilusio popiežiaus draugai, o jis pats kažkada yra kalbėjęs apie muzikos galią ir, kaip teigiama, mėgsta ne tik klasikinę, bet ir tango muziką.


Iš parduotuvės jis išėjo nešinas klasikinės muzikos plokštele – dovana, kurią įteikė savininko dukra, pranešė „Vatican News“.


Kol popiežius buvo parduotuvėje, šalia maždaug 10 minučių buvo susirinkęs nedidelis būrelis, tačiau išėjęs jis viešai nieko nekomentavo, tik įsėdo į baltą „Fiat 500L“ automobilį ir buvo išvežtas.


Pasak „Vatican News“, savininkė Letizia teigė, kad popiežius yra „senas klientas“, kuris lankėsi parduotuvėje nuo 2001 metų, kai buvo paskirtas kardinolu.


Popiežius garsėja savo nenuspėjamumu ir tuo, kad jo gyvenimo būdas paprastesnis nei jo pirmtakų, jis pats nešiojasi savo portfelį ir pats skambina telefonu.


2015 metais, praėjus dvejiems metams po to, kai buvo išrinktas 1,3 mlrd. pasaulio katalikų Bažnyčios vadovu, jis lankėsi optikoje Romos centre, norėdamas pasikeisti akinius.


Kitais metais jis ėjo į parduotuvę nusipirkti naujų ortopedinių batų.


Popiežius Pranciškus gyvena kukliuose 50 kvadratinių metrų kambariuose Vatikano svečių namuose „Casa Santa Marta“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis