Cher tapo naujuoju UGG reklaminiu veidu

UGG pagaliau atskleidė, kas taps jų naujausios, 2022 m. pavasario/vasaros kolekcijos "Feel" veidu. Tai - legendinė dainininkė Cher.

Cher (Šer, tikrasis vardas Cherilyn Sarkisian, g. 1946 m. gegužės 20 d., JAV) – JAV dainininkė, dainų autorė, aktorė ir režisierė.


Cher tapo naujuoju UGG reklaminiu veidu
Cher tapo naujuoju UGG reklaminiu veidu
Vida Press


Tituluojama pop deive, ji tarp savo daugybės muzikos, televizijos ir filmų laimėjimų turi Oskarą, Grammy, Emmy ir tris Auksinio gaublio apdovanojimus.


Cher pradėjo karjerą būdama 17 metų ir išgarsėjo pasirodžiusi poproko duete „Sonny & Cher“, kai jų daina „I Got You Babe“ 1965 m. staiga tapo hitu. Vėliau ji pradėjo savo kaip solo atlikėjos karjerą bei tapo televizijos žvaigžde 8-ame dešimtmetyje pasirodžiusi varjetė laidoje „The Sonny and Cher Comedy Hour“, už kurią ji laimėjo Auksinį gaublį. Už palankiai kritikų įvertintą pasirodymą kino filme „Karen Silkvud“ (Silkwood) 1984 m. ji buvo nominuota Oskarui kaip Geriausia antraplanio vaidmens aktorė. Vėliau Cher vaidino tokiuose populiariuose filmuose kaip „Kaukė“ (Mask), „Istviko raganos“ (The Witches of Eastwick) ir „Pamišę“ (Moonstruck), už kurį 1988 m. ji laimėjo Oskarą kaip Geriausia aktorė.


Cher yra vienintelė atlikėja turinti Nr.1 hitų „Billboard“ topuose kiekviename iš praėjusių šešių dešimtmečių. Jos hitas šokių muzikos singlas „Believe“ yra perkamiausias jos įrašas ir perkamiausias 1999 m. singlas, kurio parduota daugiau nei 10 mln. kopijų visame pasaulyje. Ji pasiekė rekordą tope Billboard Hot 100 – tarp pirmo (išleisto 1965 m.) ir paskutinio (išleisto 1998 m.) jos Nr. 1 hitų yra 33 metų laiko tarpas. 2002–2005 m. vykęs Cher „Atsisveikinimo turas“ tapo sėkmingiausiu iki tol moters solo atlikėjos koncertiniu turu.


Per savo karjerą, kuri dabar viršija 45 metus, Cher tapo legendine pop kultūros ikona ir viena iš populiariausių artisčių muzikos istorijoje, pardavusi daugiau nei 100 mln. albumų visame pasaulyje. Po trejų metų pertraukos, 2008 m. gegužės 6 d. ji pradėjo savo koncertinį turą „Cher at the Colosseum“ Las Vegase, kuris tęsėsi iki 2011 m. vasario. Ji išsiskiria savo sodriu kontralto balsu.


Cher tapo naujuoju UGG reklaminiu veidu
Cher tapo naujuoju UGG reklaminiu veidu
Vida Press


[Išktrauka iš Wikipedia.com]

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis