Davidas Beckhamas tapo naujausio „Maserati“ dizaineriu

Šių metų balandį Italijos sportinių ir lenktyninių automobilių gamintojas „Maserati“ pranešė, kad Davidas Beckhamas tampa jų naujuoju ambasadoriumi. Šiomis dienomis pasaulį apskriejo dar viena žinia apie šią kolaboraciją - garsusis futbolininkas prisidėjo prie „Maserari C​20 Fuoriserie Edition“ dizaino sukūrimo. 

Oficialiame pranešime teigiama, kad dizainas yra įkvėptas Majamio ir futbolo, na o D. Beckhamo gerbėjai įžvelgia ir jo duoklę gimtinei - Didžiajai Britanijai. Pats futbolininkas sakosi be galo besidžiaugiantis tokia galimybe, kadangi visuomet buvo tikru autoentuziastu.


Deividas Bekhemas (46 m.) – anglų futbolininkas, vienas žinomiausių pasaulio sportininkų. Žaidžia saugo pozicijoje, pasižymi tiksliais tolimais perdavimais, baudos smūgiais, tiksliai kelia kampinius. Žinomas ne tik dėl savo žaidimo, bet dėl gyvenimo stiliaus, ypatingo žiniasklaidos dėmesio, vedybų su „Spice Girls“ vokaliste Victoria Beckham.


„Maserati“ – Italijos sportinių ir lenktyninių automobilių gamintojas, įkurtas 1914 m. gruodžio 1 d. Bolonijoje. Kompanijos būstinė įsikūrusi Modenoje. „Maserati“ logotipe vaizduojamas kovos trišakis. Dažnai „Maserati“ konkuruoja su tokiomis kompanijomis kaip „Mercedes Benz“, „Jaguar“, „Aston Martin“, „Audi“ ar „BMW“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis