Šalies vadovai sveikina menininkę S. Nenartavičiūtę-Stanikienę jubiliejaus proga

Prezidentas Gitanas Nausėda ir premjerė Ingrida Šimonytė pasveikino Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatę, kūrybinio dueto SetP Stanikas narę, menininkę Svajonę Nenartavičiūtę-Stanikienę 60-ojo jubiliejaus proga.


„Savąja kūryba daugiau klausiate nei pateikiate atsakymų: rodosi, būtent toks kalbėjimo būdas Jums leidžia išskleisti universalias žmogaus būties temas, kurias išreiškiate įvairialypėmis, tačiau vienodai meistriškai valdomomis vizualiojo meno medijomis ir technikomis“, – rašoma valstybės vadovo sveikinime.

 

Prezidentas padėkojo menininkei už duete SetP Stanikas kartu su vyru Pauliumi garsiai ir plačiai pasaulyje sklindantį Lietuvos vardą, taip pat – už didžiųjų pasaulio klausimų ir temų kėlimą ir vystymą Lietuvoje.

 

S.Stanikienei prezidentas palinkėjo sveikatos, neišsenkančių idėjų ir tolesnės kūrybinės pilnatvės.

 

Ministrė pirmininkė I. Šimonytė žymiai vizualiojo meno kūrėjai, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatei S. Nenartavičiūtei-Stanikiene jubiliejaus proga palinkėjoneblėstančio kūrybinio polėkio ir kasdienių atradimų.

 

„Gerbiamoji Svajone Nenartavičiūte-Stanikiene, nuoširdžiai sveikinu Jus gražaus 60-ojo jubiliejaus proga. Jūsų kuriamas vizualusis menas geba ir šokiruoti, ir žavėti, jis užduoda daugybę reikšmingų provokuojančių klausimų. Esate talentinga, ryžtinga ir atvira pasauliui asmenybė“, – sakoma premjerės sveikinime.

 

 


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis