Šalies vadovai sveikina žurnalistą A. Čekuolį jubiliejaus proga

Šalies vadovai prezidentas Gitanas Nausėda ir premjerė Ingrida Šimonytė sveikina rašytoją, žurnalistą, keliautoją Algimantą Čekuolį 90-ojo jubiliejaus proga.


Pasak šalies vadovo, A. Čekuolis savuoju turiningu ir prasmingu gyvenimu kiekvieną dieną liudija, kad smalsumas ir noras pažinti gali būti pagrindiniu gyvenimiškosios energijos šaltiniu.

 

„Turėdamas puikius įrankius – alkį knygoms ir jose užfiksuotoms žinioms bei istorijoms, užsienio kalbų išmanymą – panirote į plačiojo pasaulio patirtį su aiškiu tikslu: atrasti ir savo atradimais dalintis“, – rašoma prezidento sveikinime.

 

Šalies vadovas A. Čekuoliui padėkojo už tai, kad savo veikla, knygomis, profesionalumu, išskirtiniais gebėjimais papasakoti bei sudominti, taip pat nuolatiniu domėjimusi ir mokymusi rašytojas prisideda prie gražios, šviesios bei smalsios Lietuvos dabarties ir ateities.

 

Valstybės vadovas A. Čekuoliui palinkėjo neišsenkamos vaizduotės ir sveikatos.

 

Ministrė pirmininkė I. Šimonytė žurnalistui, rašytojui, laidų vedėjui A. Čekuoliui 90-ojo jubiliejaus proga palinkėjo stiprios sveikatos ir gražių kasdienių atradimų.

 

„Gerbiamasis Algimantai Čekuoli, nuoširdžiai sveikinu Jus garbingo 90-ojo jubiliejaus proga. Esate ypač daugiabriaunė, įdomi ir talentų kupina asmenybė. Jūsų žinių bagažo dydis, erudicija, humoro jausmas ir gebėjimas puikiai valdyti plunksną žavi ir skatina visus aplinkinius neprarasti smalsumo, noro nuolat domėtis ir mokytis. Labai vertinu Jūsų ilgametę patirtį, kuria nenustojate dalytis“, – sakoma premjerės sveikinime.

 

 


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis