Buvęs JAV prezidentas B. Clintonas atsidūrė ligoninėje

Buvęs JAV prezidentas Billas Clintonas paguldytas į ligoninę, tačiau ne dėl COVID-19 infekcijos, ketvirtadienį pranešė jo atstovas.


Anot B. Clintono gydytojų, hospitalizacijos priežastis – kraujo infekcija.

 

75-erių B. Clintonas į ligoninę Irvino mieste Kalifornijos pietuose paguldytas antradienį, tviteryje pranešė atstovas Angelis Urena. Jis daugiau detalių nepateikė, tik nurodė, kad infekcija nesusijusi su COVID-19.

 

„Jis sveiksta, yra geros nuotaikos ir yra labai dėkingas gydytojams, slaugytojams ir darbuotojams, kurie juo puikiai rūpinasi“, – teigė A. Urena.

 

Atstovas tviteryje paskelbė B. Clintono gydytojų pranešimą, kuriame nurodoma, kad buvęs prezidentas hospitalizuotas „stebėjimui ir jam buvo suleista antibiotikų ir skysčių“.

 

Gydytojai teigė nuolatos bendraujantys su B. Clintono Niujorke įsikūrusia gydytojų komanda, įskaitant jo kardiologą, ir tikisi, kad jis netrukus galės grįžti namo.

 

B. Clintonas 1993-2001 m. ėjo 42-ojo JAV prezidento pareigas. Tuomet 46-erių B. Clintonas tapo trečiu jauniausiu kada nors išrinktu JAV prezidentu.

 

1998 m. Atstovų rūmai surengė jam apkaltą už melavimą apie savo romaną su Baltųjų rūmų praktikante Monica Lewinsky, tačiau 1999 m. vasarį Senatas jį išteisino.

 

B. Clintonas paskutinįkart hospitalizuotas 2010 m. Tuomet jis gydytas dėl širdies problemų.

 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis