Atlikėjos Rihannos turtas siekia 1,7 mlrd. dolerių, rašo „Forbes“

Dainininkės ir verslininkės Rihannos turtas vertas 1,7 mlrd. dolerių, trečiadienį paskelbė žurnalas „Forbes“.

R&B (ritmenbliuzo) dainininkė ir dainų kūrėja, viena turtingiausių muzikantų pasaulyje, sėkmę populiariausių dainų sąrašuose transformavo į didžiulę makiažo ir mados imperiją, o jos pajamos smarkiai lenkia kitų megažvaigždžių, tokių kaip Madonna ir Beyonce, pajamas.


Barbadose gimusi Robyn Rihanna Fenty sceną užkariavo 2005 metais ir parašė tokius pasaulinius hitus kaip „We Found Love“ ir „Umbrella“, sukurtą bendradarbiaujant su „Jay-Z“.


Tačiau, nors muzikos atsisiuntimai ir bilietai į koncertus padidino jos turtus, vis dėlto superturtuolių gretose ji atsidūrė dėl savo verslo gebėjimų.


„Forbes“, reguliariai sudarantis turtingiausių pasaulio žmonių sąrašus, trečiadienį pranešė apskaičiavęs, kad apie 1,4 mlrd. JAV dolerių jos turto sudaro kosmetikos bendrovė „Fenty Beauty“, bendradarbiaujanti su prancūzų mados milžine LVMH.


„Fenty Beauty“, įkurta 2017 metais, siekiant skatinti įtrauktį, gamina makiažo priemones, tinkančias dešimtims skirtingų odos atspalvių.


Pasak „Forbes“, Rihannos apatinio trikotažo bendrovė „Savage x Fenty“ taip pat sudaro nemažą turto dalį, siekiančią 270 mln. dolerių.


Nors nuo 2016 metų Rihanna neišleido naujo albumo, ji vis dar turi daugybę gerbėjų. Vien „Instagram“ ir „Twitter“ tinkluose ją seka daugiau nei 100 mln. žmonių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis