Saulius Prūsaitis ištikimas: jau dešimt metų renkuosi Lietuvos pajūrį

Juodkrantėje su šeima poilsiaujantis Saulius Prūsaitis sako, kad vienas dalykas jo atostogų planuose niekuomet nesikeičia. Lietuvos pajūrį vasaros poilsiui jis renkasi jau dešimtį metų. Jo nevilioja prabangūs Turkijos ar Graikijos viešbučiai ir gražios nuotraukos prie žydrų baseinų. „Per atostogas aš išvis nesifotografuoju. Atsipalaiduoju. Žaidžiu tenisą, kartais pabėgioju ir neretai persivalgau. Dar žiūrime Olimpinių žaidynių transliacijas, būname prie jūros“, – sako jis.


Paklaustas, ką pasakytų tiems, kurie teigia, kad mūsų pajūryje poilsiauti labai brangu ir verčiau rinktis užsienio kurortus, jis šypteli. „Brangu, nesiginčysiu. Bet man atrodo, kad kartais svarbu ne sutaupyti, o palaikyti savus: savo verslą, savo šalį. Ypač šiemet, kai turistų iš užsienio yra mažiau nei įprastai. Man patinka būti savame krašte, kur viskas artima ir pažįstama. Ši vasara mus dar išlepino geru oru ir aiškiai parodė, kaip gera mūsų pakrantėje“, – sako jis.


Dainininko poilsis pajūryje ilgai netruks, nes artėja darbas pajūryje – didžiausias vasaros koncertas Palangoje. „Man be juokų mūsų pajūris atrodo tobulas. Nors ir nedaug kilometrų turime, bet pasakykite, ar ko nors ten trūksta? Turime Neringą su gamta ir paplūdimiais, kurie buvo įtraukti į geriausių pasaulio dešimtukus. Turime vietas ekstremalaus sporto mėgėjams ir ramias šeimų poilsio zonas. Ir, žinoma, turime Palangą su visa pramogų industrija. O joje bus ypač linksma rugpjūčio 13 d., nes tą vakarą koncertų salėje aš ir mano atsinaujinusi grupė surengsime savo didžiausią vasaros šou“, – sako Saulius.


Besirengdamas vasaros koncertui Palangoje Saulius Prūsaitis pristato ir naujausią dainą „Daugiau nereikia nieko“: https://youtu.be/O2AQr5Drpd0


Vasaros koncerte skambės daug naujų dainų, kurios buvo sukurtos per pastaruosius pusantrų metų. Jos jau išpopuliarėjo internete, bet koncertuose dar nedaug skambėjo. Viena iš tokių, superhitu tapusi ir internete puspenkto milijono peržiūrų jau turinti „Pamela“. „Keistas jausmas girdėti, kaip žmonės dainuoja su manim jos žodžius, nes gyvai šią dainą pradėjome groti tik prieš kelis mėnesius, o juk publika ją žino jau beveik metus“, – sako S. Prūsaitis.


 


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis