Vidas Bareikis ir „Baltos varnos“ pristato bendrą dainą ir vaizdo klipą

Vienas ryškiausių ir energingiausių šalies scenos dainininkų, dvejus metus iš eilės pripažintas metų atlikėju Vidas Bareikis ir toliau džiugina klausytojus. Vos prieš mėnesį pristatęs Lietuvos olimpiečiams Tokyo olimpinėse žaidynėse palaikyti skirtą kūrinį ir vaizdo klipą „Aš esu vėliava“, šiandien garsus kūrėjas pristato netikėtą bendradarbiavimą su grupe „Baltos varnos“ ir bendrą jų darbą – kūrinį ir vaizdo klipą „Miškuose“.

„Su sesėmis Milda ir Terese kartu darbavomės projekte „Dainuok su manim“, jos kaip dalyvės, aš kaip vedėjas ir artėjant laidų pabaigai pasiūliau sesėms paklausyti mano naujos dainos demo versiją. Vos tik sukūriau „Miškuose“ iškart pajutau, kad čia trūksta tik „Baltų varnų“. Jų mistikos, jų švelnumo ir muzikalumo. Vos tik prisėdome prie instrumento, repeticijų salėje, iš karto supratome, kad chemija yra, skamba puikiai ir reikia pradėti bendrą procesą“, – apie kūrinio atsiradimą pasakoja Vidas.


„Ši daina gimė kartu su vasara, Vidas atsiuntė pirminį dainos variantą, žodžiai mums labai prilipo ir štai, po kelių sesijų studijoje bendromis jėgomis sukurpėme tokią dainą, kokia yra dabar. Pradžioje daina buvo Vido galvoje, o jau bendra finalinė versija susidėliojo iš abiejų, pakankamai skirtingų atlikėjų, kūrybinių sprendimų“, – atviravo „Baltos varnos“.


Prie dainos kūrybos prisidėjo ir kiti muzikos profesionalai. Netikėtai užgimęs atlikėjų bendradarbiavimas dainos prodiusavimui į pakalbą pasikvietė jau seniau su „Baltomis varnomis“ dirbusį prodiuserį Germaną Skorį. Dainos įraše taip pat skamba ir multiinstrumentalisto Sauliaus Petreikio pučiamųjų partijos. 


„Darbas studijoje buvo tiesiog fantastiškas. Dirbome labai daug ir labai kūrybingai. Kiekvienas įnešė savo indėlį ir rezultatu esame labai patenkinti“, – sutartinai džiaugiasi dainos kūrėjai.


Vidas bei Lietuvos publiką žavinčios sesės nusprendė ne tik įrašyti dainą, bet ir sukurti jai klipą, kuris atspindėtų dainos mistiškumą bei santykį su gamta.


„Po dainos įrašų sumanėme nufilmuoti labai paprastą, bet su daina puikiai „sulimpantį“ vaizdo klipą. Norėjosi kuo artimesnio santykio su žiūrovu ir tarsi akis į akį pakviesti kiekvieną daugiau laiko praleisti miškuose – toje, kiekvieno slaptoje vietelėje, kurioje nėra skubėjimo ar streso. Kuo daugiau tikrumo, natūralumo ir stiprybės, kuria spinduliuoja patys žmonės savo vidumi kartu su nuostabia Lietuvos gamta.”


Gyvai naujausią Vido Bareikio ir „Baltų varnų“ dainą išgirsti galėsite jau ir artimiausiuose V. Bareikio koncertuose – liepos 24 d. Palangoje, Žiemos aikštėje, rugpjūčio 11 d. Kaune, Pakrantėje, rugpjūčio 15 d. Klaipėdoje, festivalyje „Parkas LIVE“ bei rugpjūčio 18 d. Trakų pilyje.


Kviečiame įvertinti netikėtai susibūrusių atlikėjų V. Bareikio ir „Baltų varnų“ kūrinį ir vaizdo klipą „Miškuose“:Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis