Planuojamas meninis filmas apie muzikos žvaigždę R. Williamsą

Bus kuriamas meninis filmas apie 47-erių muzikos žvaigždę Robbie‘į Williamsą. Juosta pasakos apie buvusio grupės „Take That“ atlikėjo išgarsėjimą, rašo „Deadline.com“. Darbinis filmo pavadinimas yra „Better Man“ – taip vadinasi ir viena atlikėjo dainų.


Filmas tyrinės R. Williamso „demonus“, portalui sakė režisierius Michaelis Gracey‘is. Filmo idėja esą kilo po ilgų pokalbių su atlikėju.


Biografiniame filme R. Williamsas bus vaizduojamas kaip normalus tipas, pasakojo režisierius. Tai nėra vunderkindo ar muzikos genijaus istorija. „Robbie‘is yra vienas tų žmonių, kurie tik turėjo didelių svajonių ir jų siekė. Ir jos atvedė jį į neįtikėtiną vietą, - kalbėjo M. Gracey‘is. Todėl jo istorija visiškai reali. „Jis nėra geriausias atlikėjas ar šokėjas. Ir nepaisant to, jam pavyko visame pasaulyje parduoti 80 mln. albumų“, - sakė kino kūrėjas.


Nėra abejonių, kad juostoje skambės populiariausios R. Williamso dainos. „Kaip Robbie‘is bus pavaizduotas filme, kol kas paslaptis, - teigė režisierius. – Noriu tai padaryti tikrai originaliai“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis