Dietistė Indrė Trusovė pristatė pirmąją savo knygą: „Tikiuosi ji ras vietą kiekvieno virtuvėje“

Licencijuota dietistė, 2-jų vaikų mama Indrė Trusovė išleido receptų ir sveikatai palankios mitybos patarimų knygą.

Šią gražią šventę paminėjo su vyru ir vaikais bei artimais bičiuliais. Pasveikinti atvyko aktorė Justė Zinkevičiūtė, komunikacijos trenerė Liucina Rimgailė, Tv laidų vedėja Ilona Juciūtė, verslininkė Justina Uždavinytė, atlikėjos Ingrida Martinkėnaitė ir Baiba, stilistė Irina Cybina, tinklaraštininkės Inga Žuolytė, Laura Mazalienė, Dovilė Urbanaitė ir kt.Indrę Trusovę sveikina Laura Mazalienė.
Indrę Trusovę sveikina Laura Mazalienė.
M. Vitėno nuotr.„Sveika ir gardu“ gimė prieš beveik 10 metų, kai dar net nežinojau tokio žodžio kaip tinklaraštis. Tai buvo vienas pirmųjų sveikos mitybos puslapių Facebooke, greitai tapęs itin populiariu. Šiai dienai jis vienija apie 160 000 sekėjų soc. tinkluose. Kai dabar pasižiūriu į savo pirmųjų receptų nuotraukas, lyg ir norisi juoktis, bet tuo pačiu aš suvokiu, kad kiekviena mano daryta nuotrauka, kiekvienas mano sukurtas receptas, kiekvienas parašytas straipsnis buvo lyg akmenukas į kelią, kuriuo dabar einu“, – pristatydama knygą pasakojo I. Trusovė.Inga Žuolytė ir I. Trusovė
Inga Žuolytė ir I. Trusovė
M. Vitėno nuotr.Prieš penkerius metus, jau kai tinklaraštis tapo tikrai populiariu, kai Indrė turėjo didelį būrį klientų, kuriems padėjo pakeisti mitybos įpročius, su šeima grįžo gyventi į Lietuvą.


„Tad net ir už galimybę gyventi savo tėvynėje dabar galime dėkoti faktui, kad iš liūdesio Airijoje sukūriau tinklaraštį apie sveiką mitybą“, – šypsosi autorė.


Moteris neslepia, kad paskutiniai metai buvo lyg karuselė, kai gyvenime netrūko tikrai didelių įvykių. Prieš pusmetį jauna moteris susilaukė antro vaiko – sūnaus Deno. Indrė su vyru augina dukrą Amandą. Tuo pat metu su pagyrimu ji apsigynė dietistės licenciją ir baigė rengti knygą. Joje – net 101 sveikatai palankus receptas, mitybos patarimai, kuriais kasdien vadovaujasi ir Indrės šeima. Kaip teigia autorė, receptai yra nesudėtingi, iš lengvai aptinkamų produktų.Su šeima.
Su šeima.
M. Vitėno nuotr.„Tad tikiuosi, kad knyga ras vietą kiekvieno iš jūsų virtuvėje“, – laiminga linkėjo Indrė Trusovė.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis