Aktorė Goda Petkutė pradėjo kurti drabužius: naujai veiklai įkvėpė meilė

Aktorė Goda Petkutė nėrė į naują veiklą – pradėjo kurti drabužius.

Moteris pasakoja, kad idėja save išbandyti kitoje srityje galvoje sukosi jau ilgą laiką, o prie jos įgyvendinimo itin prisidėjo jos mylimasis aktorius Arnas Ašmonas.


„Drabužių kūrimas – nauja sfera, kurioje mes esame tikri pirmokai. Džiaugiuosi, nes gyvenimas man padovanojo tikrą stebuklą, kitaip jo nepavadinsi. Arnas yra mano didžiausia sėkmė, o su šia sėkme, manau, nueisime toli“, – spindinčiomis akimis apie bendrus projektus ir atrastą meilę portalui Moteris.lt kalba žinoma aktorė.


Vos paklausus apie naują verslą, Goda tik šypteli ir skuba mane taisyti. Moteris tikina, kad kol kas tai – tik širdį džiuginantis hobis, kurio idėją pakuždėjo jai itin brangus simbolis.
E. Zobėlaitės nuotr.


„Viskas prasidėjo nuo mano rožinių flamingų. Vaikystės meilė šiems paukščiams mane atvedė iki Kipro. Kai gyvai pamačiau šiuos paukščius, tvirtai apsisprendžiau juos įamžinti. Norėjosi, kad jie visada būtų šalia manęs, šalia mano artimų žmonių. Nuėjau pas dailininką ir leptelėjau: noriu paveikslo, noriu, kad jame būtų flamingai, nežinau, kur jie ir kokie jie, bet žinau, kad jie kažko laukia. Būtent laukimas užima mūsų didžiąją gyenimo dalį ir dažniausiai tol, kol mes kažko laukiame, gyvenimas mūsų nelaukia. Jis keliauja savais keliais“, – mintimis dalijosi pašnekovė.


Nors konkurencija mados srityje milžiniška, į naują veiklą stačia galva nėrusi žinoma moteris apie tai net nesusimąstė.


„Aš apie jokią konkurenciją negalvojau, tiesiog dariau tai, kas man patinka. Žengdamas į bet kokią sritį neišvengiamai susidursi su konkurencija, bet jei susikoncentruosi tik į tai, ką reikia daryti ir ko tu būtent konkrečiai nori, tuomet neliks vietos jokioms baimėms ar abejonėms. Tiesiog darai ir viskas, juk svarbiausia procesas, ko būtent dabar ir mokausi“, – tikino ji.
E. Zobėlaitės nuotr.


Vos nusprendusi kurti drabužius, moteris norėjo viską išpildyti kuo tobuliau, tad lengvų kelių tikrai neieškojo – Goda užsibrėžė tikslą savo klientams pagal individualius užsakymus kurti rankų darbo drabužius, tad kreipėsi į siuvėją. G. Petkutė juokiasi, kad taip užsidegė nauja veikla, jog pirmuosius drabužius kartu su mylimuoju Arnu net patys pristatinėdavo savo klientams, nesvarbu, kad tarp filmavimų tekdavo nuvažiuoti šimtus kilometrų.


„Pas pirmuosius mes važiavome į namus, nes labai norėjome patys įteikti mūsų kurtus drabužius. Ir nesvarbu, kokiame Lietuvos mieste mūsų klientas būdavo. Labai norime nudžiuginti, o ir svajojame, kad gatvėse vaikščiotų kuo daugiau svajoklių flamingų“, – šypteli ji.


Pasak pašnekovės, flamingai ant drabužių atsirado tikrai ne šiaip sau – šie simbolizuoja bendruomeniškumą, skatina neslopinti emocijų, bendrauti, linksmintis, džiaugtis gyvenimu ir mylėti. Dėl šios priežasties buvo pasirinktas ir „Cozy Shelter“ pavadinimas, reiškiantis jaukią užuovėją.E. Zobėlaitės nuotr.„Šis pavadinimas blykstelėjo kaip fotoaparato blykstė (juokiasi). Mes vis skubame, lekiame, vejamės patys save ir taip pamirštame, kad mums kartais tiek mažai reikia. Tiesiog jaustis saugiai, kažkur sustoti, rasti jaukią užuovėją ir pasimėgauti dabartimi. Šiuo laiku, šiuo gyenimu, galų gale, pažvelgti į save iš naujo“, – apie pavadinimo gimimą pasakoja žinoma aktorė.


Meilės įkvėpti drabužiai neatsilieka nuo šių dienų mados ir savo klientus randa internete. Goda pasakoja, kad norintys įsigyti jos kurtus drabužius, kreipiasi į ją asmeniškai.


„Turime ženklo paskyras facebooko ir instagramo puslapiuose, kuriose ir bendraujame su klientais. Kol kas tiek. Galvosime ir apie internetinį puslapį, tik aišku, jeigu mums pūs palankūs vėjai“, – šypteli G. Petkutė.

 

 


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis