Keičiasi žurnalo „Moteris“ vyr. redaktorė ir direktorė

Pirmadienį, gegužės 18-ąją, 100-uosius leidybos metus skaičiuojančio žurnalo „Moteris“ vyriausiosios redaktorės pareigas pradeda eiti Gitana Markovičienė, dvejus metus vadovavusi „GM žurnalų leidybos grupei“. Naująja įmonės, valdančios šį prekės ženklą, direktore tampa Ingrida Karpuškaitė, iki šiol ėjusi vykdomosios direktorės pareigas.

„Iš svarbių vyriausiosios redaktorės pareigų pasitraukus Ievai Rekštytei-Matuliauskei, sprendimą, kas stos už žurnalo vairo, reikėjo priimti greitai. Pirmąjį, pandeminį, „Moters“ numerį rengiau pati. Gerokai pasunkėjusiomis visai žiniasklaidai sąlygomis, daugumą darbuotojų išleidus į prastovą, žurnalas skaitytojus pasiekė nesuprastėjęs. Ir, tiesą sakant, dvejus metus vadovaudama žurnalui nebuvau sulaukusi tokių gerų atsiliepimų. O žurnalas galėjo ir neišeiti, – dingo reklama, dauguma negalėjo dirbti dėl prastovų. Tačiau atsirado naujų autorių, žurnalo draugų, užsidegusių idėja išleisti solidų, bet šiltą ir jaukų žurnalą. Pakeliui ir antras numeris, tikiuosi, tikrai nenuvilsiantis skaitytojų. Juokaudama sakau, kad bandomasis laikotarpis įveiktas ir galiu pati imtis vyriausiosios redaktorės pareigų. Žinau, kad dar daug ko reikės išmokti. Bet iššūkių aš nebijau. Nuoširdžiai dėkoju Ievai už darbą ir linkiu kūrybinės sėkmės kituose baruose“, – sako G. Markovičienė.


Žurnalo
Žurnalo "Moteris" vyriausioji redaktorė Gitana Markovičienė
Pranešimas spaudai


Naujoji „Moters“ vyriausioji redaktorė G. Markovičienė žada, kad jau netrukus į puslapius nuguls daugybė įdomių herojų, įspūdingų istorijų, vertingų patarimų ir nuostabių kadrų.

UAB „GM Žurnalų leidybos grupė“ direktore tampanti I. Karpuškaitė sako esanti pasirengusi pokyčiams.


„Esu dėkinga už pasitikėjimą. Jau beveik metus dirbu šioje įmonėje. Tikiu, kad mano žinios, kompetencija bei sprendimai dabar ir ateityje padės mums ir toliau išlaikyti tvirtas aukščiausias reitingų pozicijas“, – sako naujoji direktorė I. Karpuškaitė.


UAB
UAB "GM žurnalų leidybos grupės direktorė Ingrida Karpuškaitė
Pranešimas spaudai


1920-aisiais „Moteris“ buvo vienintelis moterims skirtas leidinys Lietuvoje. Dabar – vienas populiariausių. Šio leidinio nesužlugdė nei karas, nei santvarkų kaita, nei krizė. Šiemet žurnalas „Moteris“ švenčia 100-ąjį įkūrimo jubiliejų.


UAB „GM Žurnalų leidybos grupė“ – „Moteris“, „Mano namai“, „Tavo vaikas“, „Cosmopolitan“, „Panelė“ prekės ženklus valdanti leidybos grupė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis