Garsioji „auklė” Franė: „Nereikėtų stebėtis, kad man buvo diagnozuotas vėžys“

Garsiame televizijos seriale „Auklė“ pagrindinį vaidmenį atlikusi aktorė Franė Drescher šiuo metu mėgaujasi ramybe Kalifornijoje. Tačiau taip buvo ne visada.

Niekada nesiskundžianti Franė Drescher neseniai „InStyle“ duotame interviu prisipažino apie du baisiausius gyvenimo įvykius: išprievartavimą, kurį patyrė prieš 35 metus, ir vėžio diagnozę.


Aktorė buvo išprievartauta 1985-aisiais, tačiau, kaip prisipažįsta, ilgus metus net pati sau neigė šį faktą. Ir, moters manymu, būtent tai ir lėmė gimdos vėžio atsiradimą.


Jau 100 metų žurnalas MOTERIS – Tavo įkvėpimo šaltinis. Kaip keitėsi žurnalų viršelių „veidas“, sužinokite ČIA.


„Tai buvo keista ir net sakyčiau gana poetiška, kad vėžys palietė būtent mano reprodukcinius organus“, – sakė 62 metų žvaigždė.


„Jei nieko nedarote, skausmas apsigyvena kūne būtent toje vietoje. Kadangi aš nekreipiau dėmesio į savo vidinį skausmą, kurį sukėlė patirta prievarta, jis ir pasiliko gimdoje“, – neabejojo Franė.2004 m.
2004 m.
Vida PressSkaudžią diagnozę F. Drescher išgirdo 2000-aisiais ir tada suprato, kad ji gana ilgai ignoravo išprievartavimo sukeltą skausmą.


„Neignoruokite jo ir nesitikėtite, kad tai praeis savaime, antraip nukeliausite į kapus. Manydami, kad yra kitų svarbesnių reikalų, kuriuos turite padaryti dėl kitų, jūs save tik apgaudinėjate. Į šias pinkles patenka labai daug moterų. Todėl aš esu čia, kad pasakyčiau: „Liaukitės!“, – teigia moteris, kuri po įveiktos ligos tapo aktyvi sveikatos apsaugos gynėja, parašė ne vieną knygą.2020 m. sausis
2020 m. sausis
Vida PressDaug skausmo sukėlęs įvykis nutiko 1985-aisiais Los Andžele, kur Franė Drescher gyveno su savo vyru rašytoju ir prodiuseriu Peteriu Jacobsonu. Į namus netikėtai įsiveržė su vyrai ir grasindami ginklu išprievartavo Franę bei pas ją tuo metu viešėjusią draugę. Jacobsonas buvo surištas ir priverstas viską stebėti.


Laimei, fotografinė Franės atmintis padėjo policijiai sukurti tikslius fotorobotus. Prievartautojai buvo sulaikyti ir nuteisti kalėti iki gyvenimo pabaigos.


Su vyru P. Jacobsonu moteris išsiskyrė 1999 m. Vaikų ji neturi.Su dabartiniu draugu Stevenu Weberiu. 2020 m.
Su dabartiniu draugu Stevenu Weberiu. 2020 m.
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis