Megxito dienos – suskaičiuotos

Princai Viljamas ir Haris išplatino pareiškimą, kuriame pakomentavo apie jų santykius sklandančius gandus.

O kalbos apie tai, kad artimi ir broliški princų Viljamo ir Hario santykiai – praeitis, sklando jau apie metus.


Pasklidus žiniai apie princo Hario ir jo žmonos Meghan Markle sprendimą atsisakyti karališkų pareigų, gandai tapo dar garsesni ir aštresni. Svarstoma, kad Megxitas – taip vadinamas Hario ir Meghan noras atsitraukti – dėl Viljamo. Neva iššaukiantis ir griežtas vyresniojo brolio elgesys sukėlė konfliktą tarp Sasekso hercogų ir karališkosios šeimos.


Norėdami išsklaidyti gandus ir išspręsti nesusipratimą, broliai išplatino bendrą pareiškimą, kuriame paneigė tokias kalbas.Vida Press„Šiurkštumas ir įžeidimai giliai užgauna jausmus ir potencialiai kenkia, todėl yra visiškai nepriimtini žmonėms, kuriems rūpi psichinė sveikata ir su tuo susiję aspektai“, – pabrėžė Viljamas ir Haris.


Viena diena anksčiau „The Sunday Times“ pasirodė Viljamui priskiriamas komentaras. „Aš visą gyvenimą buvau kartu su broliu, padėjęs ranką jam ant peties. <...> Tikiuosi, kada nors mes vėl būsime komanda“, – laikraštis cituoja princo žodžius, perduotus iš jam artimos aplinkos.


Vakar karalienė Elžbieta II paskelbė palaikanti Sasekso hercogų norą atsitraukti nuo karališkųjų rūmų: „Mano šeima ir aš visiškai palaikome Hario ir Meghan norą pradėti naują gyvenimą atskirai. Nors norėtume, kad jie liktų pilnateisiais karališkos šeimos nariais, suprantame jų norą būti nepriklausomais ir gyventi savo gyvenimą, tuo pačiu liekant mano didelės šeimos nariais“.


Bekingamo rūmų pareiškime pažymima, kad Megxitas nesibaigs per vieną dieną.Vida Press„Mes sutarėme dėl pereinamojo laikotarpio, kurio metu Sasekso hercogai gyvens ir Kanadoje, ir Didžiojoje Britanijoje. Yra niuansų, kuriuos mano šeimai teks spręsti, tačiau artimiausiu metu tikimės tai atlikti“, – pabrėžė karalienė.


Kalbant apie „niuansus“ turima mintyje ceremoninės pareigos, kurias Meghan ir Haris bus pasirengę atlikti, jų finansavimas iš princo Čarlzo pusės, galimybė išlaikyti hercogų apsaugą britų mokesčių mokėtojų lėšomis ir formalūs diplomatiniai klausimai dėl jaunos šeimos statuso Kanadoje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis