Kaune pristatytas naujas lietuviškas serialas „Brangioji, aš perskambinsiu“

Į serialo pristatymą rinkosi kviestinės žvaigždės.

Baro gyvenimą imituojantis serialas pirmas toks Lietuvoje. Visas veiksmas vyksta vienoje filmavimo aikštelėje - Kaune įrengtame bare. Serialas primena tikrą realybės šou, nes pagrindinius vaidmenis kuria keturi aktoriai, aplink kuriuos išsidėsto visa kita siužetinė linija.


Penktadienio vakarą kviestinės žvaigždės rinkosi į pristatymo vakarėlį ir pirmosios serijos peržiūrą.

Tarp žinomų veidų galėjome išvysti daugybę teatro aktorių, grupės „Rebelheart“ narius, atvykusius su vadybininke Ieva, verslininkę ir išskirtinių švenčių kūrėją Ingą Budrienę ir daug kitų.


Daugelis vakaro svečių stebėjosi, kad apie naują barą iki šiol nebuvo nieko girdėję, tačiau susirinkusieji buvo informuoti, jog jie yra ne bare, o filmavimo aikštelėje. Daugelis svečių tik vėliau suprato, jog visa sukurta aplinka yra butaforija ir kad tai nėra tikras baras, o naujo serialo „Brangioji, aš perskambinsiu“ filmavimo aikštelė ir, kad Marius Jampolskis - visai ne barmenas, o pagrindinis serialo veikėjas.


„Ko gero, tai yra pirmas kartas, kai pristatymo šventė vyksta pačioje filmavimo aikštelėje, kurioje mes kasdien vaidiname. Ne kartą norėjosi visiems šūktelti: Tylos! Filmuojam! - juokėsi pagrindinio vaidmens aktorius M. Jampolskis. - Ekrane į save žiūrėti man visada yra labai keista: turiu apsimesti, kad žiūriu į nepažįstamą kolegą, nes tik tuomet galiu kiek objektyviau viską įvertinti. O linksmiausia akimirka buvo, kuomet pamatęs, kad prie baro stovi žmonės, o barmeno tą akimirką nėra, vos susilaikiau nenulėkęs pilstyti svečiams gėrimų“.


„Pirmoji serija labai patiko. Nors komedijos man nėra tas žanras, kuris dažnai priverstų juoktis. Esu patenkinta peržiūra“,- savo nuotaikomis po pirmosios serijos peržiūros dalinosi Inga Budrienė.


Patenkinti serialo pristatymu buvo ir legendinės grupės „Rebelheart“ nariai. Grupės lyderis Darius Mickus džiaugėsi susitikęs su senu draugu M. Jampolskiu: „Buvo labai malonu pamatyti seną draugą M. Jampolskį, labai džiaugiames jam skirtu pagrindiniu vaidmeniu, buvo labai geras, šiltas, jaukus vakaras ir labai laukiam tęsinio, antrosios serijos“


Kviečiame peržiūrėti naujausio lietuviško serialo „Brangioji, aš perskambinsiu“ pristatymo akimirkų nuotraukų galeriją, o „Lietuvos ryto“ televizijos žiūrovai patį serialą galės pamatyti jau netrukus.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis