Meghan Markle pasidalino itin miela mylimų vyrų nuotrauka

Sasekso hercogai socialiniame tinkle pasidalino itin jautriu video siužetu.

Į jį karališka pora sudėjo svarbiausius praėjusių metų momentus. Skambant grupės „Coldplay“ dainai daugiau nei minutę trunkančiame video siužete regimos ir asmeninės poros akimirkos, ir nuotraukos iš oficialių vizitų.


Tai – ir sūnaus Archie laukimo, ir jo gimimo kovą akimirkos, ir nemažai nuotraukų iš poros vizito Afrikoje. O siužetą vainikuoja itin miela akimirka, kurioje princas Harry su sūneliu ant rankų įamžinti ežero fone. Karališkos poros socialinio puslapio sekėjai spėja, kad šią mielą nuotrauką kalėdinių atostogų metu padarė pati Meghan Markle. Manoma, kad tai – Vankuveryje.


Mažasis Archie aprengtas smėlio spalvos paltuku, žavia kepuraite su bumbulais ir apautas avikailio batukais.@sussexroyal
@sussexroyal
Instagram„Linkime jums visiems laimingų Naujųjų metų ir dėkojame už jūsų nuolatinį palaikymą! Mums smagu sutikti tiek daug jūsų visame pasaulyje ir negalime sulaukti akimirkos, kai vėl su jumis susitiksime. Tikimės, kad 2020-ieji suteiks jums sveikatos ir laimės.“ – rašoma socialinio tinklo poste.


https://www.instagram.com/p/B6v_KOtJinF/

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis