Projektas „Tapk viršelio veidu!“ įsibėgėja

Prie „Moters“ žurnalo stendo festivalyje „The Make Up Lovers” buvo šurmulio, čia užsukusiosios patyrė įvairiausių jausmų – nuostabą, jaudulį, džiaugsmą... Juk ne kiekvieną dieną turi galimybę tapti viršelio veidu!

Žurnalo „Moteris“ organizuotas projekto „Tapk viršelio veidu!“ pirmasis etapas festivalyje „The Make Up Lovers“ sulaukė didelio susidomėjimo dėl unikalios galimybės „prisimatuoti“ viršelio veido vaidmenį.


Vizažistės Marijos Stanislauskaitės Prebergės pagražintos ir žurnalo mados redaktorės Justės Kubilinskaitės pastilizuotos įvairaus amžiaus, profesijų moterys sėdosi į kėdę priešais fotografo Dariaus Markūno fotoobjektyvą.


Vienos pozavo su jauduliu – šį išduodavo vos vos judantys lūpų kampučiai ir rankų pirštai, kitos – drąsiai, trečios pasiryžo tai padaryti tik smarkiai įkalbinėjamos, bet galiausiai džiaugsmingos palikdavo „Moters“ stendą. Ypač jei išeidavo dar ir su žurnalų „Moteris“ ar „Panelė“ prenumerata arba su abiejų leidinių prenumerata ir vienetiniais „Egyboy x Moteris” marškinėliais (visų prenumeratos pasiūlymų ieškokite prenumerata.gmzurnalai.lt).


Kai kurios projekto dalyvės, patenkintos fotosesijos rezultatu, skubėdavo iš kokio nors seminaro išsitraukti draugę, kuri TIKRAI turėjo patekti „ant viršelio“. D. Markūno fotoaparate po renginio glūdėjo 50-ies moterų nuotraukos.

„Nors festivalius organizuojame jau ketverius metus, 2019-ieji buvo išskirtiniai. Tikime, kad moterų energija ir sinergija tokiuose renginiuose išskirtinai nuteikia visiems metams. Nepaprastai džiaugiamės, kad šiemet galėjome bendradarbiauti su itin daug savo auditoriją ir veiklą mylinčių prekių ženklų, kurių kiekvienas stebino originaliomis idėjomis. Žurnalo „Moteris“ interakcijų dėka kiekviena moteris galėjo pasijusti kaip tikra savimi pasitikinti žurnalų viršelių deivė – tai yra būtent ta idėja, kurią norime skleisti“, – teigė festivalio „The Make Up Lovers“ rengėjai.


Projekto „Tapk viršelio veidu!“ antrojo etapo metu redakcija iš 50-ies žemiau pateikiamų nuotraukų atrinks 10, kurios taps „Moters“ viršeliais, naudojamais žurnalo interneto platformose. 5-ioms burtų būdu atrinktoms projekto dalyvėms padovanosime grožio priemonių rinkinius: trims – po prekių ženklo „Make Up For Ever“ makiažo šepetėlių rinkinį (jo vertė – 159 Eur), dviem – po įvairios dekoratyvinės ir veido bei kūno priežiūros priemonių rinkinį.

Už skrybėles, beretes ir šalikus dėkojame įmonei „Belonta“, už akinius – įmonei „Fielmann“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis