Karališka spinta: kokiomis taisyklėmis vadovaudamasi Kate Middleton rengia vaikus

Kembridžo hercogienė Kate Middleton turi savo taisyklių, kaip rengti vaikus.

Viešumoje mažieji princai ir princesė visada atrodo deramai aprengti. Tačiau mados ekspertai spėja, kad namuose mažųjų apranga toli gražu neprimena karališkosios.


Britanijos karališkosios šeimos gerbėjai negali atsigėrėti nuostabiaisiais Kate Middleton ir princo Williamo vaikais. Ketverių metų kringoji Charlotte šviesa gėlėta suknele, paklusnusis George'as (6 m.), nuolat dėvintis šortukus, ir mažasis Louisas, kuris, būdamas pusantrų metų, dar neturi charakteringos aprangos detalės.Vida PressMados ekspertė Rachel Riley pabandė apibrėžti, kokiu principu vadovaudamasi hercogienė rengia savo vaikus. Stilistė taip pat spėjo, kokiems drabužiams būsimieji paveldėtojai patys teikia pirmenybę, kai jų neseka visuomenės akys ir fotoaparatai.


Ekspertės pastebėjimu, hercogienė renkasi nesenstančius modelius. Ir iš tiesų, kardiganai, polo marškinėliai, A silueto suknelės niekada neišeina iš mados. Jei žvilgtersime į archyvines mažų princų ir princesių nuotraukas, suprasime, kad bemaž neįmanoma nustatyti, kokiu laikotarpiu fotografuota. Mat vaikų apranga – maksimaliai neutrali.Vida PressGreičiausiai Kembridžo hercogienė šitaip elgiasi siekdama, kad jos vaikai neišsiskirtų iš kitų ir sulauktų mažiau dėmesio. Žinoma, būnant moterimi, kurios sekamas kiekvienas žingsnis ir ištartas žodis, sudėtinga tapti nepastebima, tačiau ji daro, kas įmanoma. Sutikime, juk gana paprastas vaikų stilius leidžia Kate Middleton mažiau pergyventi, kad geltonoji spauda susidomės jos atžalomis.Princesė Charlotte ir princas George'as
Princesė Charlotte ir princas George'as
Vida PressMados ekspertė Riley mano, kad kasdienai – einant pasivaikščioti ar į darželį – vaikai rengiami gana paprastais, niekuo neišsiskiriančiais drabužiais, o puošnieji paliekami iškilmingoms progoms. Beje, viskas, ką renkasi hercogienė, sukurta britų gamintoje. Argi nešaunu!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis