Pagerbiamas maestro Stasio Povilaičio atminimas

Šeštadienį Kėdainių arenoje vykusiu koncertu prasidėjo koncertų serija, skirta pagerbti legendinio dainininko Stasio Povilaičio atminimą.

Šviesaus atminimo maestro Lietuvos muzikinėje padangėje nebėra jau ketveri metai, tačiau jo dainos išliks amžinai. Būtent taip pagerbti maestro nusprendė būrys muzikos atlikėjų, surengdami atminimo koncertus. Prie atlikėjų prisijungs ir Šv. Kristoforo kamerinis orkestras.


Koncertų serija maestro atminimui gruodžio 7 d. tęsis Šiaulių arenoje, o finalinis pasirodymas vyks gruodžio 22 d. Klaipėdos Žvejų rūmuose.S. Povilaitis
S. Povilaitis
G. Bartuškos nuotr.Šiuose koncertuose dalyvauja Inga Jankauskaitė, Ovidijus Vyšniauskas, Radži, Viktoras Malinauskas, Justas Lapatinskas, Nerijus Liubertas, Aleksas Lemanas, „2 Donatai“.


Dainininkams talkins savo veiklos 25 metų jubiliejų minintis Šv. Kristoforo orkestras ir jo meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas Modestas Brakauskas. Dirigento lazdelę vėl paims buvęs ilgametis orkestro meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas, Nacionalinės premijos laureatas Donatas Katkus.S. Povilaitis
S. Povilaitis
A. Sabaliausko nuotr.Koncertuose skambės S. Povilaičio kūryba, tarp kurių ir tokie hitai, kaip „Vėl švieski man vėl“, „Tik rytoj“, „Pago Pago“, „Senelė“, „Pienė“ ir daugelis kitų.


Apsilankę koncerte žiūrovai prisidės ir prie kilnios iniciatyvos, dalis lėšų už parduotus bilietus bus skirta legendinio krepšininko Rimanto Kaukėno paramos grupei, kuri padeda onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis