Tinklaraštininkė Ieva: „Man labai įdomu stebėti mažiau žinomus dizainerius ir atrasti kažką įdomaus“

Vaizdo tinklaraštininkės Ievos Maslauskaitės (28 m.) kasdienybė neatsiejama nuo socialinių tinklų. Klaipėdoje gyvenanti mergina džiaugiasi mėgstamą veiklą pavertusi darbu ir savirealizacijos būdu.

Instagramo paskyroje turite daugiau nei 30 tūkst. sekėjų, kuriems įdomus Jūsų gyvenimas. Taip pat esate ir vaizdo tinklaraštininkė. Viename savo interviu minėjote, kad šiuo metu vaizdo įrašų kūrimas jau ne tik Jūsų hobis, bet ir pagrindinis darbas, iš kurio pragyvenate. Papasakokite, kaip pasiekėte tai, kur esate dabar?


Taip, turinio kūrimas yra tapęs mano darbu. Kai mėgstama veikla perauga į darbą, sunku tai net vadinti darbu, kadangi man tai teikia malonumą. O tai nutiko visiškai organiškai, specialiai kažko nedariau, tiesiog labai daug savo laiko ir energijos skiriu filmavimui, nuotraukų, vaizdo medžiagos kūrimui. Tai darau su meile. Taigi, atsirado žmonių, kuriems tai įdomu, kurie mane palaiko ir skatina judėti pirmyn. Man tai yra būdas realizuoti save, bendradarbiauti su įvairiomis kompanijomis ir džiaugiuosi, kad kažkam patinka tai stebėti.Ieva
Ieva
Asmeninio albumo nuotr.Jūsų nuotraukose galima pastebėti daugybę stilingų derinių. Ką Jums asmeniškai reiškia mada?


Ačiū! Mada man vėlgi yra vienas iš saviraiškos būdų. Visada ją mėgau, ieškojau savo stiliaus, eksperimentavau. Man patinka, kaip savo įvaizdžiu galima perteikti savo nuotaiką ar kažkokį jausmą. Mados pasaulis niekada nemiega, tendencijos keičiasi itin greitai. Man labai įdomu stebėti naujus, mažiau žinomus dizainerius, atrasti kažką įdomaus, netradicinio. Tuo mada ir įdomi – ji kaip meno forma visuomet gali nustebinti. Įdomus švarkas man gali suteikti tiek pat emocijų, kaip ir gražus paveikslas. Tai kažkieno vizija, įgavusi materialų pavidalą.


Apibūdinkite savo asmeninį stilių.


Man visuomet labai sunku įvardinti, koks yra mano asmeninis stilius. Jis tiesiog ieviškas. Neturiu vieno stiliaus, tiesiog žinau, kas man patinka, ir rengiuosi priklausomai nuo nuotaikos. Kartais noriu rengtis vyriškai – dideliais švarkais ir kelnėmis, kareiviško stiliaus batais. O kartais noriu apsivilkti romantišką suknelę ir batelius. Mano stilius gana klasikinis, šiek tiek bohemiškas, romantiškas, minimalus. Mėgstu žemiškas spalvas. Ieva
Ieva
Asmeninio albumo nuotr.Kaip manote, ar privalu sekti visas mados tendencijas?


Žinoma, ne. Jos ateina ir išeina, ne visiems tinka ir nereikia aklai jų vaikytis. Svarbiausia yra išlaikyti savo stilių ir mokėti į jį įkomponuoti vieną kitą patinkančią tendenciją. Tarkime, dabar labai madingi bateliai siaurais dirželiais ir žemu kulniuku. Tai galite juos avėti prie savo jau turimų mylimų džinsų ar suknelės.


Jūsų mylimiausias drabužis, be kurio neįsivaizduojate savo gyvenimo?


Šiuo metu labai myliu odinį vyrišką konjako spalvos švarką, į nieką jo nekeisčiau.Ieva
Ieva
Asmeninio albumo nuotr.Kas Jus įkvepia?


Stilingi žmonės, madų savaitės, kelionės, vintažinės parduotuvės ir t.t.


Kaip įprastai prasideda Jūsų diena?


Diena visuomet prasideda šlapiai. Mano šuo Dorianas mane pažadina laižydamas veidą ir šokinėdamas ant patalynės. Pažaidę einame pasivaikščioti. Grįžusi einu į dušą ir dieną pradedu sočiais pusryčiais bei skania rytine kava.Ieva
Ieva
Asmeninio albumo nuotr.Darbas su socialiniais tinklais greičiausiai užima nemažą Jūsų laiko dalį. Kaip atsipalaiduojate?


Taip, tam skiriu didžiąją savo laiko dalį. Tiesą sakant, dar neišmokau atsiriboti nuo socialinių tinklų, tad pati nesuprantu, ar aš čia dar dirbu, ar jau ilsiuosi. Visuomet gyvenu online. Pati ant savęs dėl to labai pykstu, nes mažai skiriu laiko sau be telefono ar kompiuterio. Atsipalaiduoju būdama su šeima, draugais, leisdama laiką gamtoje, prie jūros. Mėgstu filmus, karštas vonias, veido kaukes, skanų maistą. Vakarais įsijungiu muziką ir gaminu – tai man tarsi terapija. Kartas nuo karto patapau. Vedžioju Dorianą klausydama podkastų ar šiaip muzikos – tai mane atpalaiduoja.Ieva
Ieva
Asmeninio albumo nuotr.Kokie Jūsų ateities planai?


Gyvenu šia diena, nelabai planuoju savo ateities. Manau, svarbu gyventi čia ir dabar. Niekada nežinai, kas bus rytoj. Ateityje ir toliau norėčiau užsiimti mėgstama veikla, kokia ji bebūtų, dirbti sau, turėti laiko kelionėms ir šeimai, plėsti savo veiklą ir galbūt išbandyti, sukurti, išmokti kažką naujo.


Ko palinkėtumėte moteris.lt skaitytojoms?


Norėčiau palinkėti BŪTI. Mes visi dažnai esame paskendę savo mintyse, darbuose, rūpesčiuose. Pamirštame tą žmogiškąjį ryšį ir tiesiog buvimą, mėgavimąsi akimirka. Atsiribokite kartais nuo visko ir pasidžiaukite gyvenimu. Jis toks gražus!
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis