Garsus ispanų atlikėjas Placido Domingo sulaukė rimtų kaltinimų

Devynios moterys teigia patyrusios ispanų dainininko Placido Domingo seksualinį priekabiavimą. Tai pirmadienį pranešė naujienų agentūra „The Associated Press“ (AP).

Kaip pažymi AP, aštuonios dainininkės ir viena šokėja agentūros žurnalistams papasakojo, kad nuo praėjusio amžiaus devintojo dešimtmečio pabaigos skirtingu laiku maždaug tris dešimtmečius P. Domingas priekabiavo prie jų. Trys moterys sakė, kad P. Domingas mėgino jas pabučiuoti. Viena iš AP pašnekovių tvirtino, kad dainininkas kišo ranką jai po sijonu. Tokių atvejų buvo ir JAV teritorijoje.


Tik viena iš devynių moterų sutiko, kad jos vardas būtų paskelbtas. Tai – Patricia Wulf, dainavusi su P. Domingu Vašingtone. Septynios iš devynių pašnekovių mano, jog jų karjerai pakenkė tai, kad jos atstūmė P. Domingą.Placido Domingo
Placido Domingo
Vida PressPasak agentūros, dar kelios moterys teigė pajutusios diskomfortą dėl nuolatinio P. Domingo meilinimosi.


AP pabrėžia, jog apie 30 jos žurnalistų apklaustų muzikantų, dainininkų, šokėjų ir scenos darbininkų pareiškė, kad P. Domingas jų akivaizdoje rodė atkaklų dėmesį jaunoms moterims ir kartais nederamai elgėsi.


78 metų P. Domingo pareiškime, nusiųstame AP, sakoma, jog „neįvardytų asmenų pateikti 30 metų senumo kaltinimai labai skaudina“. Dainininkas pabrėžė, kad jie neatitinka tikrovės. Pasak P. Domingo, jis užmegzdavęs santykius tik abipusiu sutikimu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis