Garsi astrologė A. Zalatorienė: „Yra tokių nuostabių gimimo dienų, kai žmogui tereikia žygiuoti per gyvenimą ir naudotis visomis progomis“

Kaip kadaise nuimdami derlių žmonės žvelgdavo į mėnulio kalendorių, taip dar ir šiandien ne vienas rytą pradeda perskaitydamas horoskopų skiltį. Vieni tai daro dėl pramogos, kiti norėdami rasti patarimą, tačiau noras praskleisti paslapties skraistę vis dar traukia.

Prieš 27 metus pirmąją knygą „Apie tave ir tavo žvaigždę“ išleidusi biologė bei astrologė Angelina Zalatorienė pristato antrąjį, jau gerokai papildytą, knygos leidimą. Moteris atvira, nors ji ir biologijos mokslų daktarė, tačiau daugelį atsakymų apie žmogų ir jo prigimtį ji visgi atranda astrologijoje.


Kaip teigia garsius žmones konsultuojanti ir puikiai iš TV ekranų pažįstama A. Zalatorienė, ji pakartojimų nemėgsta ir net nebūtų pasiryžusi inicijuoti papildytą antrąjį knygos leidimą, tačiau skaitytojų prašymai ir lūkesčiai negalėjo praslysti pro ausis. Pasak jos, žmonės per astrologiją siekia atrasti savo talentus, suderinamumą, renkasi operacijų ar vestuvių datas, o tam skirtos knygos leidžia ieškoti ir rasti svarbius atsakymus.


„Stebiu žmones nuo pat vaikystės. Žmonių bendravimas ir tarpusavio santykiai yra esminis gyvenimo kokybės rodiklis. Vargas tiems, kas nemoka bendrauti, kas nesimoko suprasti kitų ir priimti jų su visomis dorybėmis ir blogybėmis. Ir užuojauta tiems, kurie stengiasi kitus „perdirbti“. Tai beviltiška ir beprotiška – tai tas pats kaip asilą priversti čiulbėti vieversiu. Gebant pažinti ir suprasti kitą susitaupo labai daug nervų, o astrologija padeda tai padaryti“, – mintimis dalijasi knygos autorė.


Pasak A. Zalatorienės, kiekvienas turime tris charakterius: kokį patys save įsivaizduojame, kokį mus mato kiti ir kokie esame sutverti, tikri. Tam, kad galėtume pasiekti savo dualios laimės pilnatvę, labai svarbu juos visus pažinti.


„Laimės yra dvi. Mažoji laimė – tai įsimylėjimas ir meilė. Ji be galo trapi, todėl ją reikia nuolat prižiūrėti, kad nesudužtų. Juk mus labiausiai žeidžia nuosavos laimės skeveldros. Kadangi esame skirtingi, tam, kad galėtume susikalbėti, turime stengtis suprasti kito elgesio anatomiją. O didžioji laimė – tai savirealizacija, kai einame savo keliu ir darome tai, kas mums paskirta“, – pasakoja A. Zalatorienė.


Nors astrologė turi ir nemažai gerbėjų, tačiau visuomenėje netrūksta ir skeptikų, norinčių pakišti koją, paegzaminuoti ir laukiančių, kada ji tik suklys.


„Tarkime, operatorius po TV laidos, ar žmonės po paskaitos sako: „Na, Angelina, atspėk, kas aš?“. Nemėgstu to daryti, bet reikia gelbėti astrologijos autoritetą. Nors egzaminuoti savęs nevengiu ir pati. Tarkime, pamačiau naująją Europos Komisijos pirmininkę Ursulą von der Leyen, iškart kilo klausimas, koks galėtų būti jos zodiakas? Ji kiek berniokiška, bet elegantiška. Spėjau, kad greičiausiai bus Svarstyklės. Patikrinus, pamačiau, kad taip ir yra“, – apie savo patirtis pasakoja žinoma astrologė.


Nors savęs pažinimas ir ateities įžvalgos traukia, tačiau, kaip teigia A. Zalatorienė, tikrai ne visiems reikia žinoti savo horoskopą ar į jį gilintis.


„Yra nuostabių gimimo dienų, kuriomis gimę žmonės gali žygiuoti per gyvenimą, nežiopsoti ir pasinaudoti visomis progomis. Ne veltui egzistuoja posakis „gimęs po laiminga žvaigžde“. Ateina kartais tokie žmonės pas mane, klausinėja smulkmenų, niuansų, tačiau, manau, širdies gilumoje kažko bijo... Gal mokesčio už savo sėkmę? Bet iš tiesų šis gyvenimas jiems jau yra mokestis už padorų praeitą gyvenimą“, – teigia ką tik knygą pristačiusi astrologė.knyga
knyga
Leidyklos ALMA LITTERA nuotr.Angelina Zalatorienė – biologė, gamtos mokslų daktarė bei astrologė. Po studijų pradėjusi domėtis kosmobiologija ir zodiakais tai daro jau apie tris dešimtmečius. Moteris puikiai pažįstama iš TV ekranų, jos patarimų teiraujasi net žymiausi žmonės. Knygoje „Apie tave ir tavo žvaigždę“ astrologė pateikia Vakarų ir Rytų medicinos, filosofijos, psichologijos ir astrologijos žinias, padėsiančias pasijusti fiziškai ir emociškai sveikiems ir laimingiems.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis