Aktorė Milla Jovovich pasidalino itin džiugia naujiena

Amerikiečių aktorė Milla Jovovich laukiasi trečiosios atžalos. „Bus dar viena mergaitė“, - rašė ji instagrame ir kartu paviešino savo nėščios nuotrauką.

Aktorė teigė prieš 13 savaičių sužinojusi, kad laukiasi. „Mano jausmai buvo nevienareikšmiški“, - prisipažino ji. Ji jautusi didelį džiaugsmą, bet kartu ir didžiulę baimę. Tai susiję su M. Jovovich amžiumi – jai 43-eji, bei buvusiu nėštumu: aktorė prieš dvejus metus buvo priversta nutraukti nėštumą.M. Jovovich
M. Jovovich
Vida PressApie tai ji pirmą kartą prabilo gegužę. Jai ketvirtą nėštumo mėnesį, kai filmavosi Rytų Europoje, prasidėjo pirmalaikiai sąrėmiai. Atliekant abortą, ji visą laiką buvo sąmoninga. „Tai buvo vienas siaubingiausių momentų, kuriuos man kada nors teko patirti. Mane dėl to vis dar kankina košmarai. Aš buvau viena ir bejėgė“, - tada rašė M. Jovovich.


Dabar aktorė teigė, kad praėjusiomis savaitėmis daug laiko praleido pas medikus ir atliko tyrimus. „Dėkui Dievui, pagaliau problemų neliko, - rašė ji. – Palinkėkite man laimės!“Milla su vyru
Milla su vyru
Vida PressM. Jovovich ir jos vyras režisierius ir autorius Paulas Andersonas jau augina dukteris Ever ir Dashiel. Kijeve gimusi M. Jovovich yra atlikėja ir modelis, o nuo dešimto dešimtmečio – ir sėkminga aktorė. Persilaužimą ji pasiekė suvaidinusi juostoje „Penktasis elementas“. Čia ji, be kitų, vaidino su Bruce‘u Willisu ir Gary‘iu Oldmanu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis