Krepšininko Mariaus Grigonio žmona Salomėja: „Esame šeima, todėl kartu keliautumėm nors ir į kitą planetą“

Garsaus krepšininko Mariaus Grigonio (25 m.) žmona, šiuolaikinės komunikacijos atstovė Salomėja (25 m.) dalijasi patirtimi, ką reiškia būti žinomo vyro žmona.

Pasak moters, nesvarbu kokios profesijos atstovas yra tavo mylimasis, svarbiausia jausti gyvenimo pilnatvę.


Meilė visam gyvenimui


Marius ir Salomėja kartu jau nuo tada, kai abu lankė mokyklą. Kartu sėdėjo viename suole, o dabar sėkmingai sukūrė bendrą šeimą. Nors daugeliui atrodo, kad krepšininkai yra gana uždari žmonės ir nuolat paskendę savo rūpesčiuose, Salomėja išduoda, kad taip nėra. Pasak moters, Marius gana šiltas ir puikų humoro jausmą turintis vyras. Kalbėdama apie mylimąjį moteris negaili gražių žodžių ir mano, kad geresnio partnerio gyvenimo kelyje negalėtų rasti. Salomėja Grigonė atvira: „Per visus tuos metus, kol esame kartu, tapome geriausiais draugais, tai, turbūt, visam likusiam gyvenimui“.Asmeninio albumo nuotr.Kaunas – komforto zona


Neretai daugelis krepšininkų dėl savo darbo turi išvykti žaisti į kitą miestą ar net kitą šalį. Tačiau Marius Grigonis džiaugiasi, kad jam to daryti bent jau greitu metu tikrai neteks. Visai neseniai jis pratęsė darbo sutartį su Kauno „Žalgirio“ krepšinio komanda. Praėjusiame sezone jis taip pat rungtyniavo savo gimtajame mieste Kaune. Šeima džiaugiasi dėl taip susiklosčiusių darbo galimybių, nes Kaunas sutuoktiniams – gimtieji namai. Nors dėl varžybų grafiko vyrui tenka lankytis įvairiose šalyse, tačiau žaisti namuose – geriausia. Kauno „Žalgirio“ puolėjui yra tekę sezonus leisti Ispanijoje, Vokietijoje, bet net ir ten Salomėja buvo šalia.


„Esame šeima, todėl kartu keliautumėm nors ir į kitą planetą“ – šypsodamasi pasakoja pašnekovė.


Metų pokyčiai


Praėję metai šeimai buvo ypatingi. Pastarieji padovanojo vieną iš gražiausių gyvenimo dovanų – sūnų Emilį (3 mėn.).Druska photography nuotr.„Emilio Petro gimimas suminkštino mūsų visų širdis. Tai kažkas nuostabaus. Supratom, kas iš tikrųjų yra besąlygiška meilė. Kiekvieną dieną sūnus mus verčia būti geresniais. Esam jam už tai dėkingi,“ – įspūdžiais dalijasi jauna mama.


Šeimai nuolat kompaniją palaiko du keturkojai šunys. Atostogų metu visi kartu jie stengiasi nuvykti prie jūros, aplankyti tėvus, pabūti su draugais. Džiugias akimirkas šeima fiksuoja ir dalijasi socialiniuose tinkluose. „Esame atviri. Dažnai keliame į Instagram‘ą savo kasdienybę, džiaugsmus ir vargus,“ – neslepia Salomėja.Asmeninio albumo nuotr.Poilsiui – skanus maistas


Krepšininko žmona pasakoja, jog maisto ruošimas nėra jos mėgstamiausias užsiėmimas. Salomėja atvira: „Gimus vaikui gaminu tai, kas greita ir paprasta. Kai su vyru norime pasilepinti, pasikviečiam draugus ir einam į restoraną – taip paprasčiau“ (juokiasi). Nors moteris namuose ypatingų patiekalų neruošia, tačiau dalijasi vienu mėgstamu receptu: „Mums su Marium patinka skaniai pavalgyti. Nors tokio Benedikto kiaušinio, kaip kavinėje, pagaminti dar nepavyksta, tačiau turiu kitą alternatyvą – skrebutį su avokadu“.


Užtepui reikia:

  • 1 avokado;
  • 1 šaukšto citrinų sulčių;
  • česnako pagal skonį.


Sutrinta masė užtepama ant pakepinto skrebučio.


Salomėja šį, atrodo, paprastą sumuštinį mėgsta pagardinti lašiša, keptu kiaušiniu bei žalumynais. Pasak moters, tai labai paprasta, greita ir sotu.


Po 10 metų – daugiau vaikų


Paprašyta pasidalinti gerų santykių paslaptimi, Salomėja šypsosi, kad ne tik šalia žinomo vyro esanti moteris, bet ir kiekviena privalo savimi pasirūpinti. Būti mylimai kito žmogaus, pasak jos, tikra laimė, tad, reikia mokėti tai vertinti. Privalu sau skirti dėmesio, daug kuo domėtis, skaityti. Reikia būti įdomia pačiai sau, tada, pasak pašnekovės, būsi įdomus ir tam, kuris šalia.Asmeninio albumo nuotr.Kartais, pasak Salomėjos, norint atrasti vidinę ramybę, reikia nedaug – gero poilsio ir didelio puodelio saldžios kavos. Būtent tai padeda Salomėjai Grigonei atsipalaiduoti. Paklausta, kaip save įsivaizduoja po 10 metų, ji teigia: „ Tikiuosi, kad būsiu dar laimingesnė matydama, kaip auga mano vaikai“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis