Eglė Straleckaitė: „Aš esu labai didelis meilės žmogus“

Eglė Straleckaitė (27 m.) daugeliui žinoma iš įvairių šokių projektų, tačiau dabar ji – mokytoja, trenerė. Mokslo metai – darbymetis, kuomet šokių žingsnelių ji moko ne tik mažuosius, bet ir su suaugusius.

Vasara – daugeliui šokėjų labai įtemptas laikas. Repeticijos, koncertai skirtinguose miestuose. Kaip pavyksta visur suspėti?


Išduosiu paslaptį, jog esu ne visai šokėja, nors vieną kartą tapęs profesionaliu šokėju, niekada nenustosi juo būti. Profesionaliai nebešoku, bet šokiai visada mano širdyje. Šiuo metu daugiausia treniruoju, mokau tiek suaugusius, tiek vaikus.


Egė Straleckaitė
Egė Straleckaitė
Asmeninio albumo nuotr.


Darbe nuolat esate apsupta žmonių. Ar būna, kad nuo to pavargstate? Kaip tuomet atsipalaiduojate?


Taip, mano darbas ganėtinai įtemptas, bet kita vertus, visi darbai tokie, kartais norime nuo jų pailsėti. Aš labiausiai laukiu meto, kai bus daug saulės, daug vandens, gero oro. Kada galėsiu atsigulti ir paskaityti knygą. Labiausiai mėgstu skaityti vonioje, kai visi užmiega, nes tada mano laikas.


Kokie vasaros planai?


Visai nesenai, birželio pabaigoje uždariau savo šokių sezoną. Tikiuosi, kad pavyks pailsėti, vasarą skirsiu kelionėms, šventėms. Mano gyvenime viskas ganėtinai įtemptai – sportas, dukra, darbas. Tikiuosi, rasiu daugiau laiko sau, draugams ir artimiesiems.Egė Straleckaitė
Egė Straleckaitė
I. Micel nuotr.Egle, visai nesenai dalyvavote ir viename Kauno maratone. Ar aktyvi veikla yra jūsų dailios figūros paslaptis?


Mokausi priimti komplimentus dėl figūros. Esu sportiška, bet nepavadinčiau savęs tobula. Labai daug sportuoju, tai mano kasdienybės dalis. Tačiau sportas – ne tik figūros palaikymui. Šį pusmaratonį nubėgau atsitiktinai. Buvau viena iš Kauno maratono ambasadorių, už ką esu dėkinga organizatoriams. Distancija pavyko netyčia (šypsosi).


Kaip be sporto prižiūrite savo išvaizdą? Kokios pagrindinės 3 kosmetikos priemonės, kurias visada galima rasti jūsų kosmetinėje?


Priklauso nuo metų laiko. Mėgstu permatomą lūpų blizgį, skaistalus, kvepalus.Egė Straleckaitė
Egė Straleckaitė
Asmeninio albumo nuotr.Nors retai kalbate apie savo asmeninius santykius, ne paslaptis, kad su savo vyru išsiskyrėte dėl to, kad, kaip pati sakote, skyrėsi požiūriai į gyvenimą. Ar po skyrybų vis dar tikite meile?


Meilė – pagrindinis gyvenimo variklis. Tai, kas mus skatina tobulėti, būti geresniais, gražesniais, nesustoti. Aš esu labai didelis meilės žmogus. Kažkada Jurijus Smoriginas tiesioginiame eteryje pasakė: „Eglute, Tave reikia mylėti, mylėti, mylėti...“ Iš tiesų, aš visiškai sutinku su juo, nes man to labai reikia.


Kokie jūsų santykiai su šeima?


Patys artimiausi, kokius tik galėčiau įsivaizduoti. Mes juokiamės, kad mūsų šeima yra itališka: mes rėkaujame, ginčijamės, mylime vienas kitą. Nuostabu turėti tokią tvirtą uolą – savo tėvus, kuriais galiu pasitikėti, klausyti jų patarimų. Vienareikšmiškai, šeima yra mano tvirtovė. Susitinkame į dieną po 5 kartus, turime daug ką bendro. Taip dažnai susitinkame, nes esame kaimynai (juokiasi).Egė Straleckaitė
Egė Straleckaitė
I. Micel nuotr.Prieš maždaug metus pravėrėte savo naujų namų duris Kaune. Kas padeda juos prižiūrėti?


Padeda tėveliai, nes gyvena už tvoros (šypsosi). Bet viską daryti, kiek įmanoma, labiau stengiuosi ir pati. Neturiu namų tvarkytojų, prižiūrėtojų, todėl namų priežiūra dalinamės su artimiausiais žmonėmis.


Be visų savo pareigų, atliekate dar vieną labai svarbią misiją – esate mama. Kaip suderinate darbus ir dukrelės auginimą?


Visada jaudinuosi, kad neprarasčiau ryšio su vaiku, viską pamatyčiau.Nežinau kaip man tai pavyksta, bet darbą ir motinystę stenguosi suderinti. Manau, kad svarbu moteriai netapti vien tik mama. Svarbu nepamesti to, kas iš tiesų esi. Vaiko akyse tu turi būti asmenybė ir rodyti jam pavyzdį.Egė Straleckaitė
Egė Straleckaitė
Asmeninio albumo nuotr.Ir visoms moterims linkiu nepamiršti savęs, rūpintis savimi, mylėti save. Leisti sau būti tuo, kuo norite būti. Pasirūpinti, kad jus suptų tie žmonės, kurie skatina eiti į priekį ir skatina būti geresnėmis nei esame. Šypsokimės ir būkime draugės viena kitai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis