15 įžymybių, pripažinusių, kad yra išbandžiusios plastinę chirurgiją

Pripažinti, kad vieną ar kitą tavo kūno dalį padailino plastikos chirurgai nėra įprastas reiškinys, ypač Holivude. Šios žymios moterys pasirinko atvirumą ir prisipažino, kad išbandė plastinę chirurgiją.

Žiūrint į brandžias Holivudo damas atrodo, kad joms laikas sustojo; ką tik pagimdžiusios aktorės žaibiškai atgauna nėštumo metu prarastas formas ir staiga ima džiaugtis kelis kartus padidėjusiomis, bet standžiomis, tobulos formos krūtimis; didele, kumpa nosimi garsėjusi dainininkė staiga pasirodo dramatiškai pasikeitusiu profiliu, o siauros žymaus aktoriaus žmonos lūpos staiga tampa gundančiai putlios. Tai – ne magija, o patyrusių plastikos chirurgų darbas. Anksčiau ši tema laikyta tabu, bet laikai keičiasi ir vis daugiau drąsių įžymybių prabyla apie savo įspūdžius išbandžius plastinę chirurgiją.


VICTORIA BECKHAM


Gandai apie tai, kad Victoriai Beckham buvo atlikta krūtų didinimo operacija, sklandė ilgą laiką, bet dizainerė tai pripažino tik pasiryžusi parašyti viešą laišką 18-metei sau: „Turėčiau pasakyti, negadink savo krūtų. Visus metus tai neigiau – kaip kvaila. Nepasitikėjimo savimi ženklas. Tiesiog džiaukis tuo, ką turi.“


Victoria Beckham
Victoria Beckham
Vida Press


CHRISSY TEIGEN


„Man buvo nusiurbti riebalai, susikaupę ties pažastimis, tai buvo vienas geriausių dalykų, – Chrissy Teigen atskleidė „Refinery29“. – Tai didelė paslaptis, bet man nerūpi. Tai nutiko prieš 9 metus. Man iš pažastų buvo pašalinti 5 cm. Dabar jie ataugo, tad vėl turėsiu mokėti už riebalų nusiurbimą. Tai buvo paprasta. Tai man padėjo geriau jaustis vilkint sukneles, jaučiausi labiau pasitikinti savimi. /.../ To tikrai nesigailiu.“


Chrissy Teigen
Chrissy Teigen
Vida Press


ARIEL WINTER


Serialo „Moderni šeima“ žvaigždė Ariel Winter dar paauglystėje nusprendė ryžtis krūtų sumažinimo operacijai. Tokį sprendimą paskatino ilgus metus kęsti nugaros skausmai ir paauglystė, praleista augant viešumoje. Aktorė džiaugiasi operacijos rezultatais ir tikina, kad tai jai suteikė daug pasitikėjimo savimi.


Ariel Winter
Ariel Winter
Vida Press


LISA KUDROW


Ne visi žino, kad siaura „Draugų“ aktorės nosis nėra duota Dievo. Ji buvo vos 16-os, kai ryžosi nosies mažinimo operacijai ir pripažįsta, kad tai pakeitė jos gyvenimą. „Padariau tai vasarą, prieš pradėdama eiti į naują mokyklą. Tai buvo geras, geras, labai geras pokytis.“


Lisa Kudrow
Lisa Kudrow
Vida Press


TYRA BANKS


„Mano nosyje buvo kaulų, kurie augo ir niežtėjo, – 2018-aisiais modelis Tyra Banks atskleidė žurnalui „People“. – Galėjau puikiai kvėpuoti, bet pasirinkau plastikos chirurgiją. Pripažįstu tai! Netikri plaukai ir operuota nosis. Jaučiuosi atsakinga pasakyti tiesą.“


Tyra Banks
Tyra Banks
Vida Press


KOURTNEY KARDASHIAN


„Turiu krūtų implantus, bet tai labai juokinga, nes tai visai ne paslaptis,“ – Kourtney Kardashian atskleidė „Nightline“ 2010-aisiais. Ji – vienintelė iš Kardashian sesučių pripažįstanti, jog naudojosi plastikos chirurgų paslaugomis.


Kourtney Kardashian
Kourtney Kardashian
Vida Press


YOLANDA HADID


„55-erių ir šypsausi ne tik viduje, bet ir išorėje... pagaliau grįžau prie originalo kaip 1964-aisiais, – Yolanda Hadid rašė savo instagramo paskyroje. – Gyvenu kūne, kuriame nėra krūtų implantų, filerių, botokso, priauginamų plaukų ir viso kito š..., kurio manau, kad reikia tam, kad likčiau tokia, kokia turi būti seksuali moteris, nes taip mane įtikino visuomenė... Kol viso to toksiškumas manęs vos nenužudė.“.


Yolanda Hadid
Yolanda Hadid
Vida Press


CARDI B


Reperė Cardi B pripažysta, kad praeityje ryžosi ne vienai plastinei operacijai. Viename interviu ji atskleidė, kad jai ne tik buvo padidintos krūtys, bet ir nelegaliai į sėdmenis sušvirkšta injekcijų. Prieš metus Cardi B susilaukė dukters Kulture ir nieko nelaukusi vėl ėmėsi plastinės chirurgijos savo kūno linijoms susigrąžinti – jai buvo atliktas riebalų nusiurbimas, krūtų pakėlimas.


Cardi B
Cardi B
Vida Press


KALEY CUOCO


Serialo „Didžiojo sprogimo teorija“ žvaigždė žurnalui „Women's health“ atskleidė, kad jai buvo atlikta nosies operacija, krūtų didinimas (jį aktorė įvardijo kaip „geriausia, kas man yra nutikę“ ir sušvirkšta filerių. „Kad ir kaip nori mylėti savo vidų, atsiprašau, bet tuo pačiu metu turi ir gerai atrodyti,“ – sakė ji.


Kaley Cuoco
Kaley Cuoco
Vida Press


JANE SEYMOUR


Seriale „Daktarė Kvin“ išgarsėjusi aktorė Jane Seymour garsėja ypač jaunatviška išvaizda. Moteris viešai pripažįsta, kad jai buvo atlikta ne viena krūtų dailinimo operacija, tam, kad būtų sutvarkyta, kaip ji pati sako, „tai, ką valgė vaikai“.


Jane Seymour
Jane Seymour
Vida Press


JAMIE LEE CURTIS


„Aš išbandžiau viską. Šiek tiek plastinės chirurgijos. Šiek tiek riebalų nusiurbimo. Šiek tiek botokso. Ir žinote ką? Nė vienas iš šitų dalykų neveikia. Nė vienas,“ – aktorė 2002-aisiais pripažino interviu su „The Telegraph“ metu.


Jamie Lee Curtis
Jamie Lee Curtis
Vida Press


KELLY ROWLAND


„Norėjau pasididinti krūtis jau būdama 18-os, bet mano mama bei Beyonces mama patarė man prieš tai gerai apie tai pagalvoti, – buvusi grupės „Destiny's child narė atskleidė žurnalui „Shape“. – Pasinaudojau jų patarimu ir palaukiau 10 metų.“


Kelly Rowland
Kelly Rowland
Vida Press


JANE FONDA


2010-aisiais aktorė Jane Fonda apie plastinę chirurgiją atviravo savo bloge: „Bobas Evansas pagyrė mano naują, trumpą šukuoseną, o aš atsakiau: „Ačiū. Man buvo atliktos kelios grožio procedūros, padailintas smakras ir kaklas, buvo panaikinti maišeliai po akimis, taigi nusprendžiau, kad tai – gera proga apsikirpti plaukus, kad žmonės galvotų, jog pokytis yra tik dėl plaukų.“ Jam tai pasirodė taip juokinga, kad jis mane pagyrė dėl to, ko jo nuomone niekas kitas iki manęs nebuvo daręs: pripažinimo, kad man buvo daryta plastinė operacija.“


Jane Fonda
Jane Fonda
Vida Press


ASHLEY TISDALE


2008-aisiais Ashley Tisdale prisiekė niekada nebesidarysianti plastinės operacijos po to, kai 2001-aisias jai buvo atlikta nosies pertvaros operacija.


Ashley Tisdale
Ashley Tisdale
Vida Press


HEIDI MONTAG


Amerikiečių žvaigždės Heidi Montag plastinės operacijos yra turbūt įsimintiniausios realybės šou istorijoje. H. Montag pripažino, kad pernelyg įsigyveno į savo rolę realybės šou „The Hills“ ir pasidarė apsėsta plastinių operacijų. Jai vienu metu buvo atlikta daugiau nei 10 plastinių operacijų.


Heidi Montag
Heidi Montag
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis