Ieva Swan: „Mėgstu sakyti, kad mano širdis perpjauta pusiau: viena dalis menininkės, kita – verslininkės“

Žvilgtelėjus į aktyvios socialinių tinklų veikėjos Ievos Swan (28 m.) veiklą, ne vienam kyla klausimas, kokia jos sėkmės paslaptis? Moteris kuria savo papuošalų liniją, yra aktyvi socialinių tinklų vartotoja bei atskleidžia, kad pramoga galintys pasirodyti renginiai – taip pat jos darbo sudedamoji dalis.

Ieva, daugeliui darbas yra būdas užsidirbti pinigų. O kaip jums? Gal tai saviraiškos būdas?


Mėgstu sakyti, kad mano širdis perpjauta pusiau: viena dalis – menininkės, kita – verslininkės. Neretai man tikrai reikalinga saviraiška, tačiau iš bet kokios saviraiškos aš privalau uždirbti ir pinigus, tad... kad ir ką gyvenime daryčiau, vis tiek norėčiau, kad man tai būtų finansiškai naudinga.


Viename interviu esate minėjusi, kad dirbate nuo 17 metų. Koks buvo pirmasis jūsų darbas? Tėvai pritarė?


Palangoje dirbau padavėja. Žinote, aš kilusi iš paprastos šeimos ir pas mus niekada nebuvo viskas pateikta ant lėkštutės. Pradėjau dirbti, nes turėjau tikslą, svajonę, o jai įgyvendinti neturėjome tiek pinigų. Nusprendžiau dirbti ir iki šiol manau, kad tai vienas geriausių sprendimų, kuriuos tuo metu esu priėmusi.


Pirmą atlyginimą kaip ir antrą ar trečią taupiau, o už juos nusipirkau fotoaparatą, tuo metu jau labai brangų ir profesionalų. Jau tada turėjau svajonę tapti profesionale fotografe ir baigusi mokyklą studijuoti fotografiją.

Tiesa pasakius, viskas ir vyko pagal planą – įstojau į Technologijų ir dizaino kolegiją fotografijos technologijos studijas, tačiau po metų mečiau – supratau, kad mano širdis yra visai kitur.Asmeninio albumo nuotr.Mykolo Riomerio universitete apsigynėte organizacijų vadybos diplomą. Ką veikiate šiandien?


Šiuo metu prižiūriu kelių parduotuvių socialinius tinklus, juos kuruoju ir kuriu joms turinį, taip pat turiu savo internetinę parduotuvę „ievabeauty.eu“ , kurioje parduodu savo kuriamus papuošalus. Mano darbas prasideda nuo produkto sukūrimo iki jo patalpinimo ir kuravimo. Turiu Youtub′o kanalą Ieva Beauty, kuriame kuriu savo video filmukus apie grožį, madą, naujienas ir šiaip savo kasdieninį gyvenimą. Taip pat dirbu su įvairiais prekiniais ženklais savo socialiniuose tinkluose. Įvairūs renginiai, fotosesijos taip pat viena iš mano darbo dalių.


Darbas socialiniuose tinkluose. Kaip jis atsirado?


Neplanuotai, netikėtai ir tiesiog savaime. Mes su vyru tiesiog dalinomės savo kasdienybe, kuri, kaip suprantu dabar, – daug kam buvo ir yra įdomi.


Žiūrėdama jūsų įrašus vis pagalvoju, kaip įmanoma viską taip suspėti?


Labai mėgstu planuoti laiką, tad neretai pasidarau savaitės arba bent jau dienos planą, kada ir kur eisiu, kada ir ką darysiu. Tad man tereikia atsiversti savo kalendorių ir aš jau žinau savo dieną. Aišku, būna, kad kažko ir nespėju, nes aš – žmogus. Man taip pat kartais trūksta energijos, noro ar net tos pačios nuotaikos, tačiau dažnai mane motyvuoja viena mintis, kad niekas kitas už mane mano darbų nepadarys, nes... tiesiog aš pati sau bosė.Asmeninio albumo nuotr.Ne tik dirbate, bet ir lankotės sporto klube. Ar taip atsipalaiduojate?


Sporto klube lankausi bent 3-4 kartus per savaitę. Man tai – vienas geriausių būdų pradėti dieną. Kadangi sportuoju kone visą savo gyvenimą, tad fizinis aktyvumas man labai svarbus. Tikiuosi, niekada nesustosiu.


Esate ištekėjusi, dažnai lankotės įvairiuose renginiuose, šiuo metu įsikūrinėjate naujame būste. Ar lieka laiko sau?


Aš labai stengiuosi jo pasilikti, tad lieka, bet aišku norėtųsi jo daugiau.


Ką patartumėte klausiančiajam, kaip rasti mylimą darbą?


Nereikia bijoti bandyti vis skirtingus amplua ir, žinoma, nepamiršti, kad nėra blogo darbo. Su kiekvienu darbu mes galime išmokti šio to naujo. Tad, kokia bus pradžia, spręsite jūs, tačiau savęs atradimo kelias gali būti labai įdomus ir nereikia pamiršti avantiūrų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis