Šūvis pro šalį – stilingos įžymybės ir jų nevykę įvaizdžiai

Kai pinigai nevaržo saviraiškos lengva prašauti pro šalį ir peržengti skonio ribas. Šios žymios moterys – puikus pavyzdys. Jos dažnai minimos tarp stilingiausių, tačiau neišvengia ir absurdiškų stiliaus klaidų, iš kurių galime pasimokyti.

Cate Blanchett


Moteris garsėja savo rafinuota elegancija ir neblėstančiu grožiu, tačiau kartais stilistų ar jos pačios pasirinkimai nuveda įvaizdžio klystkeliais. Tatuiruotes imituojanti, nevykusio ilgio ir neaiškaus silueto juoda suknelė ne itin tinka pasirodymui ant raudono kilimo.
Pro šalį šauna ir nedarančių žalsvų bei garstyčių atspalvių ansamblis. Čia sumaištį kelia ir skirtingų medžiagų dermė bei uždara senamadiška palaidinė. Staltiesę primenančio languoto audinio kostiumo problema – komplikuotas siluetas. Dvieilis švarkas ir į apačią platėjančios kelnės apsunkina figūrą ir naikina lieknumo įspūdį.


Rihanna


Ši scenos žvaigždė garsėja skirtingais įvaizdžiais. Dažnai jie būna itin originalūs, meniški, verti stilingiausių moterų dešimtuko. Bet kai kurie sprendimai verčia suabejoti, ar Rihanna namuose turi veidrodį... Nuotakos apdarą primenantis baltų nėrinių triko ir kaspiną imituojantis taftos sijonas atrodo tiesiog klaikiai, trapiai dainininkės figūrai prideda nereikalingos apimties.
Auksinė asimetrinio silueto suknelė – išvis kažkoks nesusipratimas. Toks įspūdis, kad Rihanna tiesiog apsivyniojo gelbėtojų termo plėvelę. Ametisto spalvos blizgi suknelė paskandino scenos žvaigždę raukiniuose, o pamėkliškas tamsių lūpų makiažas, tik paryškino nevykusį įvaizdį.


Gigi Hadid


Modelis, Hadid gražuolių klano atstovė, pratusi prie aukštosios mados ir yra demonstravusi ne vieną tobulą apdarą. Turint tokią nepriekaištingą figūrą ir veido bruožus tiesiog neįmanoma atrodyti blogai? Deja, niekas nuo to neapsaugotas. Kai kurie Gigi pasirinkimai verčia abejoti jos stiliaus pojūčiu.
Balta tiesaus silueto suknelė galėtų būti tiesiog tobula, jei ne gana vulgari ir keista iškirptė dekoltė plote. Pilkas daugiasluoksnis ansamblis išvis sunkiai suprantamas – nei silueto, nei aiškaus stiliaus. Per plati pečių linija ir abejotinas aksesuaras tik dar labiau sustiprina neigiamą įspūdį. Tuo tarpu margaspalvis triko tipo apdaras labiau tiktų slidinėjimo trasai, nei ypatingam renginiui.


Katy Perry


Dar viena originalių įvaizdžių meistrė. Ji nevengia šokiruoti ir kartais jai puikiai pavyksta derinti ekstravaganciją ir stilių. Kartais, bet toli gražu ne visada. Kailinio švarkelio ir vintažinės suknelės derinys sendina dainininkę. Susuktas turbanas šį įspūdį tik pabrėžia.
Blizgaus audinio gėlėta suknelė ir tokie pat ilgaauliai batai – taip pat abejotinas sprendimas. Šiuo atveju trūksta aiškaus silueto, pernelyg daug perteklinio audinio, o skeltukas išduoda kad suknelė tiesiog braška per siūles. Desertui – rožinė suknelė primenanti morenginį pyragaitį. Čia vaizdas kalba pats už save. Išvydus save nuotraukose Kate turėtų atleisti savo stilistų komandą.


Shailene Woodley


Jaunosios kartos ekrano žvaigždė prisipažįsta pirmenybę teikianti kasdieniam stiliui. Jai puikiai tinka minimalistinio silueto vakariniai modeliai. Tačiau kartais taip norisi sužibėti...
Tačiau pasirinkus blizgantį apdarą stiliaus klaidos itin krinta į akis. Akivaizdu, kad pernelyg trumpų šortų ir palaidinės kostiumas verčia moterį jaustis kiek nejaukiai. Tuo tarpu perregima juoda suknelė ir triko atrodo tiesiog vulgariai. Tačiau panašu, kad Shailene mėgsta permatomumą, kuris iškilmingomis progomis kuria gan prieštaringą įspūdį.


Dakota Johnson


„50 pilkų atspalvių“ filmo žvaigždei gamta nepašykštėjo grožio. Reikia ypatingai pasistengti, norint kad ši moteris atrodyti prastai. Tačiau ir jai yra nutikę įvaizdžio nesusipratimai.
Pagrindinė klaida – mėginimas atrodyti pernelyg brandžia. Blyškiai gelsvos spalvos atlaso suknelė atrodo lyg būtų kurta aktorės motinai. Ji ne tik senamadiška, bet ir pernelyg uždara „Oskarų“ ceremonijai. Moteris atrodo tarsi supakuota. Švelniai alyvinis modelis karoliukais siuvinėtas antpečiais taip pat per solidus jaunai aktorei. Pasirinktas sodrus makiažas ir šukuosena tik dar labiau sustiprina įspūdį. Žvaigždėmis puošta suknelė labiausiai atitiktų Dakotos amžių, tačiau šis konkretus modelis atrodo pigiai ir primena cirko artistės kostiumą.

Nuotraukos – „Vida Press“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis